Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Bosak chwali się nową partnerką, ale nadal myśli o Dębskiej? Ekspert od mowy ciała nie pozostawia złudzeń
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.02.2024 15:06

Marcin Bosak chwali się nową partnerką, ale nadal myśli o Dębskiej? Ekspert od mowy ciała nie pozostawia złudzeń

Marcin Bosak, fot. KAPiF
Marcin Bosak, fot. KAPiF

Marcin Bosak zaprezentował się na premierze serialu “Rojst Millenium” z debiutującą u jego boku nową partnerką, Mariką Bednarz. Jak gwiazdy wypadły na pierwszym wspólnym evencie? Specjalista od mowy ciała nie miał litości. Nie omieszkał też wspomnieć o byłej żonie aktora, Marii Dębskiej.

Marcin Bosak u boku nowej ukochanej

Dawno niewidziany “na salonach” Marcin Bosak postanowił przerwać swoją eventową absencję i wybrał się na premierę serialu “Rojst Millenium”. Co jednak ważniejsze, na ściance towarzyszył mu ktoś jeszcze.

Na ściance pozowała wraz z aktorem piękność o kasztanowych włosach Marika Bednarz, która - jak potwierdził w rozmowie z Pudelkiem sam gwiazdor - jest jego nową partnerką. Zakochani chętnie dawali się fotografować przybyłym na premierę reporterom, którzy w dużej mierze to właśnie na nich skupili swoją uwagę.

Nowa ukochana Marcina Bosaka jest jego pierwszą “oficjalną” miłością od czasu głośnego rozwodu z Marią Dębską, który wzbudził swego czasu ogromne emocje w mediach.

Marcin Bosak znowu jest zakochany! Jego serce skradła ognista piękność Marcin Bosak pobity przez taksówkarza. Najnowsze wieści w sprawie szokują

Marcin Bosak i Maria Dębska - historia miłości

Marcin Bosak i jego poprzednia ukochana Maria Dębska, poznali się na deskach Teatru Studio, gdzie wspólnie pracowali przy spektaklu “Ripley pod ziemią”. Para zaczęła się spotykać w 2018 r., jednak przez długi czas stronili od wspólnego pokazywania się na eventach.

W sierpniu 2020 r. zakochani ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu, by wkrótce później udać się w podróż poślubną na malowniczą Sardynię. Wydawało się, że nic nie stanie na przeszkodzie ich miłości.

Niestety, problemy zaczęły się już rok później. Marcin Bosak nie towarzyszył małżonce na premierze “Bo we mnie jest seks”, co wywołało szereg spekulacji. Ostatecznie, w 2022 r. aktorzy spotkali się w sądzie, by rozwiązać swoje małżeństwo.

Ekspert od mowy ciała o Marcinie Bosaku i jego nowej partnerce

“Ściankowy” debiut Marcina Bosaka i modelki Mariki Bednarz wywołał niemałe emocje w sieci. Redakcja Shownews.pl poprosiła o ocenę prezencji duetu specjalistę od mowy ciała Maurycego Seweryna. Jego opinia może nie spodobać się aktorowi.

Porównując zdjęcia pozowane z obecną i z byłą partnerką pana Marcina, na pierwszy rzut oka widać, że z poprzednia partnerką w pozowaniu byli bardziej zgrani. Pani Maria Dębska przyjmowała wiele póz, czuła się w nich komfortowo, wyglądała elegancko. Pan Marcin na większości zdjęć był też zadowolony, był bliżej partnerki, czuł się komfortowo. Widać było “chemię”. Sprawdza się powiedzenie, że po rozstaniach wybieramy często przeciwieństwa partnerów - orzekł ekspert.

Czyżby Marcin Bosak, pokazując się na premierze “Rojst Millenium” u boku nowej ukochanej, myślami błądził gdzieś indziej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z opinią specjalisty!

Marcin Bosak i Marika Bednarz
Marcin Bosak i Marika Bednarz, fot. KAPiF
Marcin Bosak i Marika Bednarz
Marcin Bosak i Marika Bednarz, fot. KAPiF
Marcin Bosak i Maria Dębska
Marcin Bosak i Maria Dębska, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl, pudelek.pl

Tagi: Marcin Bosak