Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel odpowiedział internautom. Zadali ważne pytanie dotyczące Kasi Cichopek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.04.2022 09:41

Marcin Hakiel odpowiedział internautom. Zadali ważne pytanie dotyczące Kasi Cichopek

Marcin Hakiel EA
TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel zadziwił ostatnio swoich fanów, publikując zdjęcia ze ślubu i wesela z Kasią Cichopek. Wywołało to lawinę pytań, dotyczącą ich związku. Tancerz postanowił odpowiedzieć na nie w mediach społecznościowych.

Choć - jak donoszą media - pozew rozwodowy Hakiela i Cichopek wpłynął już do sądu, wielu ich fanów zdaje się mieć nadzieję, że para jeszcze do siebie wróci. Gwiazdor rozwiał te wątpliwości, wyjaśniając przy okazji, czemu opublikował fotografie z ich ślubu.

Marcin Hakiel - zdjęcia ze ślubu z Cichopek

Tancerz od chwili rozstania ze swoją żoną bardzo uaktywnił się w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia z siłowni lub czasu spędzanego z dziećmi, ale też zamieszcza posty związane z byłą partnerką. Kiedy wyjechał na święta wielkanocne do Zakopanego, zamieścił serię archiwalnych fotografii z uroczystości ślubnych (więcej TUTAJ).

Fotografię z ceremonii podpisał "Jedno z moich ulubionych zdjęć", zaś ujęcie pierwszego tańca weselnego "Jeden z moich tańców". Z podpisów pod fotografiami można było wywnioskować, że wspomnienia przeszłości są dla niego bardzo ważne (więcej TUTAJ). "Wspomnienia pozostaną z nami na zawsze" komentował znacząco.

Sama Kasia Cichopek publikowała w tym czasie zdjęć z wakacji, które spędza z dziećmi i rodziną na Malediwach (więcej TUTAJ). Gwiazda nie daje po sobie poznać, czy przeżywa równie trudne emocje, co jej były partner. Na fotografiach z egzotycznego urlopu wygląda na radosną i wypoczętą.

Marcin Hakiel odpowiada internautom: "To rodzaj pożegnania"

Tancerz zorganizował na Instagramie kolejną serię "Q&A", czyli odpowiedzi na pytania, zadawane przez fanów. Wielu z nich pytało o to, czy wciąż tęskni za byłą partnerką i jak się obecnie czuje. Jedna z osób pragnęła dowiedzieć się, czemu opublikował zdjęcia ze ślubu.

- Po co te zdjęcia z Kasią? To tylko używka dla mediów. Miało być wspólne oświadczenie i tyle? - czytamy pytanie, postawione przez fana. Gwiazdor odpowiedział bardzo szczerze:

- Rozumiem, że może to być tak odbierane, ale ja tak czułem i potrzebowałem. To rodzaj pożegnania - wytłumaczył Marcin.

Hakiel wyjaśnił też przy okazji, że nie tęskni za Kasią Cichopek. Nie ma też szansy, że para do siebie wróci. Na pytanie, jak pozbierać się po rozstaniu, odpowiedział "Polecam przepracować sytuację ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej, ja tak robię". Jak myślicie, czy jego posty pokazują, że dobrze radzi sobie w tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zawał, udar, a potem rak. Niewiarygodne, jak wiele razy Jerzy Stuhr walczył o życie

  2. Mikołaj Roznerski zrównany z ziemią, tego nie mógł się spodziewać. Krytyka nadeszła z nieoczekiwanej strony

  3. Zdradzał ją, gdy była w ciąży. Właśnie wyszło na jaw, że błagał o przebaczenie i chciał wrócić do rodziny

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].