Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel pokazał zdjęcia z Kasią Cichopek. Bardzo za nią tęskni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.04.2022 10:30

Marcin Hakiel pokazał zdjęcia z Kasią Cichopek. Bardzo za nią tęskni

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel w czasie świąt dzielił się z obserwatorami wspominkami z radosnych wydarzeń, które wprowadziły tancerza w refleksyjny humor. Mężczyzna coraz częściej sugeruje, że brak mu ukochanej żony.

Gdy media zawrzały od nagłej informacji o rozstaniu ulubionej pary polskiego show-biznesu, oboje szybko powrócili do regularnej komunikacji ze swoimi wielbicielami przy pomocy mediów społecznościowych. Katarzyna Cichopek pokazywała obowiązki z planu zdjęciowego "M jak miłość" oraz "Pytania na śniadanie", a Marcin Hakiel postanowił przejść metamorfozę oraz każdą wolną chwilę spędzić z ukochanymi dziećmi.

Wielkanoc para postanowiła świętować osobno, aktorka wraz z dziećmi udała się na egzotyczne Malediwy, natomiast tancerz wybrał malownicze góry, skąd nabrały go refleksyjne nastroje. W mediach społecznościowych postanowił podzielić się zdjęciami z przeszłości, które kojarzą mu się z żoną.

Marcin Hakiel wspomina czas spędzony z ukochaną

Okres świąteczny to często pretekst do rodzinnych spotkań, podczas których celebrujemy wspólne chwile, jednak nie wszyscy mogą się przeżyć Wielkanoc w gronie najbliższych. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że z powodów zdrowotnych rodzina Majdanów musiała zmienić dotychczasowe plany. Teraz okazuje się, że Marcin Hakiel również ma kłopoty z radosnym świętowaniem bez bliskich przy boku.

Na początku Wielkanocnych dni tancerz udostępniał sporo zdjęć z dnia ślubu z Katarzyną Cichopek, które opisywał w wyraźnie emocjonalny sposób. Okazuje się, że brak żony i dwójki dzieci bardzo zmartwił tancerza, który podczas górskiego wypoczynku postanowił podzielić się z wielbicielami wspomnieniami ze wspólnego życia. Jego relacje na Instagramie zasypane są wspólnymi zdjęciami z Katarzyną Cichopek, pod którymi tancerz dodaje znaczące hasztagi.

Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (instagram.com/marcinhakiel/)

Wspomnienia pozostaną z nami na zawsze — tancerz podpisał zdjęcie albumu ślubnego.

cichopek1
https://www.instagram.com/marcinhakiel/

Nikt nie zabierze nam wspomnień — podkreślał Marcin Hakiel.

Widać, że samotny okres świąteczny bardzo nadwyrężył emocjonalnie tancerza, który do tej pory każdą wolną chwilę spędzał z ukochaną rodziną. Wielbiciele pamiętają czasy, w których gwiazdorska para zasypywała swoje media społecznościowe wspólnymi fotografiami pełnymi ciepła i miłości. Teraz tancerz odczuwa konsekwencje niedawnych decyzji.

Decyzja Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek zaskoczyła fanów

W marcu w mediach społecznościowych tancerza oraz aktorki pojawiły się oficjalne oświadczenia o wspólnej decyzji zakończenia długoletniego związku, które zaskoczyło wielbicieli gwiazdorskiego duetu. Medialnie nic nie wskazywało na to, aby małżeństwo miało przeżywać chwile kryzysu. Udostępniali wspólne zdjęcia, a na ich twarzach zawsze widniały ogromne uśmiechy.

Oświadczenie nie zawierało również powodu rozstania, co sprawiło, że fani oraz media rozpoczęli własne dochodzenie, jednak nigdzie nie znalazły pewnego potwierdzenia. Wydaje się, że nawet współpracownicy tancerza i aktorki nie wiedzieli o ich problemach małżeńskich.

Para ma dwójkę małoletnich dzieci i to dla nich chce przejść przez rozwód w przyjacielskiej atmosferze. Marcin Hakiel spędzał z córką oraz synem każdą wolną chwilę, a teraz Katarzyna Cichopek zapewnia im masę atrakcji podczas egzotycznego wyjazdu. Wielbiciele pary mają jednak nadzieję, że samotne święta pozwolą ich idolom uporządkować myśli i dojść do porozumienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Na jaw wyszła prawda o piątym małżeństwie Wiśniewskiego, starał się wszystko ukryć

  2. Ogromna tragedia przed świętami, gwiazdor TVP przekazał wstrząsającą wiadomość

  3. Okropne, co dzieje się w domu Ewy Szykulskiej. Przekazała wstrząsającą wiadomość tuż przed świętami

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].