Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek spędza czas z córką. Pokazał nagranie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.03.2022 01:00

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek spędza czas z córką. Pokazał nagranie

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
fot. https://www.instagram.com/marcinhakiel/

Ostanie wieści o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zawładnęły polskimi mediami. Tancerz wykorzystał weekend, by odpocząć od natłoku informacji. Wybrał nietypowe atrakcje dla siebie i córki.

Piątkowa wiadomość o zakończeniu długoletniego związku aktorki i tancerza wstrząsnęła mediami. Jak dotąd para przedstawiała się jako zgodne małżeństwo, które wspierało się we wspólnych decyzja. Okazuje się, że duet przechodził kryzys, z którym nie może się już dłużej ukrywać.

W oświadczeniu opublikowanym na Instagramie powiadomili swoich wielbicieli, że podjęcie decyzji było dla nich trudne, ale nie zamierzają dalej komentować sytuacji. Marcin Hakiel postanowił nawet odciąć się od głośnego miasta przez weekend. Tancerz spędził czas z córką w lesie.

Marcin Hakiel odpoczywa od miejskich plotek

Brak oficjalnych powodów rozstania sprawił, że wielbiciele gwiazdorskiej pary na własną rękę zaczęli doszukiwać się wskazówek świadczących o pogorszeniu się małżeństwa tancerza i aktorki. Niektórzy uważali, że natłok zawodowych obowiązków mógł oddalić od siebie zakochanych, jednak w mediach społecznościowych para nie raz pojawiała się na wspólnych zdjęciach z ogromnymi uśmiechami.

Coraz to nowsze teorie spowodowały, że Marcin Hakiel postanowił spędzić weekend z dala od burzliwych komentarzy prasy. Tancerz wybrał się z córką na łono natury, by w spokoju odpocząć od miejskiego hałasu. Zabrał swoją pociechę na przejażdżkę konną po cichych, leśnych okolicach. Relacje z wyprawy udostępnił na Instagramie.

Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (https://www.instagram.com/marcinhakiel/)

Być może wyprawa do zacisznego zakątka natury pozwali tancerzowi z dystansem spojrzeć na wydarzenia minionego tygodnia. Wiadomo, że emocje czasem trzeba wyciszyć i doprowadzić do twardych decyzji.

Nikt nie spodziewał się takiego finału miłości Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Historia miłosna tej dwójki rozpoczęła się na parkiecie tanecznym, gdzie aktorka znana z "M jak Miłość" rywalizowała z pozostałymi parami gwiazd show-biznesu w popularnym programie TVN "Taniec z gwiazdami".

Zaczynając od rumby, po cha-chę, aż do płomiennego tango, para numer 8 wywalczyła sobie serca telewidzów i zwycięstwo w drugiej edycji tanecznego show. Na fali sukcesów między aktorką a tancerzem zrodziło się również prawdziwe uczucie, które pielęgnowali przez czternaście lat.

Na razie nieznane są szczegóły nagłej decyzji o rozstaniu. Wielbiciele gwiazdorskiego duetu nadal mają nadzieję, że wydane oświadczenie nie jest ostateczne, a para znajdzie sposób na dojście do porozumienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Uwielbiana gwiazda trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Agata Rubik zabrała głos ws. rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela 3. Rodzina właśnie przekazała, nie żyje wielka gwiazda. Miała tylko 50 lat

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].