Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Rubik zabrała głos ws. rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.03.2022 01:00

Agata Rubik zabrała głos ws. rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Agata Rubik
fot. https://www.instagram.com/agata_rubik/TRICOLORS/East News

Piątkowe oświadczenie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pozostawiło wielu w niezwykłym zaskoczeniu. Rozstanie pary skomentowała również Agata Rubik. Żona dyrygenta zauważyła pewien schemat przy takich decyzjach.

Kasia Cichopek zaskoczyła swoich obserwatorów oświadczeniem, które zamieściła w mediach społecznościowych. Aktorka poinformowała, że wraz z mężem postanowiła się rozstać. Długoletnie małżeństwo artystki ma zostać unieważnione z nieznanych powodów.

Nagła wiadomość gwiazdy zszokowała internautów, którzy nie spodziewali się takiej nowiny. Para przez wiele lat uważana była za zgodne małżeństwo, wychowujące wspólnie dwójkę dzieci. Niespodziewane wieści skomentowała Agata Rubik, która wyraziła opinię na temat rozwodów wśród celebrytów.

Żona Piotra Rubika komentuje rozstanie Kasi Cichopek z mężem

Piątkowe oświadczenie aktorki i tancerza, którzy przez wiele lat tworzyli zgrany duet, zszokowało wielbicieli pary celebrytów. Do wiadomości ogólniej nie zostały podane przyczyny rozstania, dlatego internauci rozpoczęli własne śledztwo. Zdesperowani pytali innych gwiazd i osób współpracujących z rozstającym się małżeństwem o potencjalne powody rozpadu związku.

Agata Rubik prowadziła relacje na Instagramie, w której jej obserwatorzy mogli zadawać pytania. Oczywiście nie mogło się obejść bez tematu Kasi Cichopek. Żona słynnego kompozytora ma za sobą podobny staż małżeński jak aktorka i tancerz. Na pytanie o powód rozwodów wśród znanych ludzi kobieta odpowiedziała bardzo rzeczowo.

- Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne. Natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą — wyznała żona muzyka.

Agata Rubik
Fragment relacji Agaty Rubik na Instagramie (https://www.instagram.com/agata_rubik/)

Nikt nie spodziewał się rozstania Kasi Cichopek z mężem

Nie myślano, że dojdzie do podjęcia tak poważny decyzji znienacka. Nic nie zapowiadało przyjścia kryzysu, tym bardziej że para chętnie pokazywała się wspólnie na oficjalnych uroczystościach, a także dodawała wiele zdjęć w mediach społecznościowych. Para wyglądała na zakochanych, co tym bardziej zaniepokoiło internautów.

Na razie nie są znane oficjalne przyczyny zakończenia długoletniego związku. Kasia Cichopek w poście poprosiła o uszanowanie decyzji jej i męża. Na efekty przebiegu tej nagłej wiadomości musimy uzbroić się w cierpliwość.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Wczoraj ogłosili rozstanie. Druzgocące, co chwilę później pojawiło się na profilu Marcina Hakiela 2. Mandaryna kończy 44 lata, jak zmieniła się przez lata? Spektakularne metamorfozy 3. Właśnie przekazano informacje o kolejnym koncercie dla Ukrainy. Kurski będzie wściekły? Źródło: Teleshow WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].