Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Dominika jest w ciąży
Anna Lipska
Anna Lipska 23.05.2024 21:05

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Dominika jest w ciąży

Marcin Hakiel
fot. AKPA

Marcin Hakiel i Dominika ogłosili ciążę na “Pudelek Pink Party”. Takiej informacji nikt się nie spodziewał. Mamy wideo i zdjęcia.

Pudelek obchodzi 18. urodziny

Pudelek zadebiutował w sieci 18 lat temu. Urodziny portalu plotkarskiego po raz kolejny celebrowano podczas imprezy pełnej gwiazd. Druga odsłona “Pudelek Pink Party” odbyła się 23 maja w warszawskim klubie “Niebo”. 

Podczas wydarzenia przedstawiono laureatów plebiscytu, który ogłoszono kilka tygodni temu. Znane i lubiane osoby z show-biznesu zostały nagrodzone statuetkami w pięciu kategoriach:

  • “Gwiazda roku”: zawalczy o tytuł w tym roku pięcioro bywalców rubryk plotkarskich: Roksana Węgiel, Julia Wieniawa, Justyna Steczkowska, Katarzyna Warnke oraz Maciej Musiał. 
  • “Zaangażowanie społeczne”. 
  • “Ulubieniec czytelników”.
  • “Wschodząca gwiazda”.
  • "Tiktoker/ka roku".
Posypały się gratulacje dla Grzeszczak i Libera Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem

Nowa kategoria w rankingu Pudelka

Nowością w plebiscycie Pudelka jest kategoria “Tiktoker/ka roku”. Platforma jest bez wątpienia gigantem, jeśli chodzi o rynek mediów społecznościowych, więc nie mogło zabraknąć takiej kategorii.

To wymagające pole dla twórców, bo żeby utrzymać sławę na TikToku, trzeba znaleźć swoją niszę, wykazać się niekończąca kreatywnością i systematycznością. 

Co wydarzyło się na imprezie Pudelka? Wielka bomba ze strony Marcina Hakiela i Dominiki.

Dominika jest w ciąży! Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem

Na imprezie Pudelek Pink Party Marcin Hakiel pojawił się razem z ukochaną Dominiką. Jesienią 2023 roku media obiegła informacja, że u boku tancerza pojawiła się nowa kobieta. Co ciekawe, okazało się, że ma na imię tak samo, jak poprzednia sympatia tancerza. Początkowo nikt nie dawał im większych szans. Złośliwi komentowali, że związek zakończy się tak szybko, jak się zaczął. Dominika Serowska jednak na dłużej zagrzała miejsce w życiu celebryty, a teraz ogłosili, że zostaną rodzicami.

Ojciec Adam i Heleny, po raz kolejny zostanie tatą! Kobieta zaprezentowała na ściance zaokrąglony już brzuszek! Ubrana w obcisły kombinezon chętnie pozowała fotoreporterom. Gratulujemy!

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika na Pudelek Pink Party, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, Pudelek Pink Party, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, Pudelek Pink Party, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, Pudelek Pink Party, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, Pudelek Pink Party, fot. KAPIF