Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Słowem jak biczem. Edzia z "Królowych" wyjaśnia relację z Dagmarą
Anna Lipska
Anna Lipska 22.05.2024 19:34

Słowem jak biczem. Edzia z "Królowych" wyjaśnia relację z Dagmarą

Edzia z Królowych życia
fot. Instagram

Edyta Nowak-Nawara komentuje powrót Dagmary Kaźmierskiej do Polski. Oto co powiedziała po aferze. Cała prawda o ich relacji wyszła na jaw.

Koniec przyjaźni Dagmary i Edzi z "Królowych życia"

Edzia, czyli Edyta Nowak-Nawara z “Królowych życia” dała się poznać telewidzom kilka lat temu podczas emisji tego hitu w stacji telewizyjnej TTV. Wówczas ona i gwiazda produkcji Dagmara Kaźmierska była przyjaciółkami.

 Ich relacja uległy zmianie, a do rozpadu relacji, jaka łączyła panie, doszło po wypadku samochodowym Dagmary. Edyta nie zainteresowała się wtedy, czy czegoś jej nie potrzeba. 

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo - jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc nie skupiałam się nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi pisać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live'y jakoś tak brzydko w stosunku do pani. My się pytaliśmy o panią, a ona odpowiedziała: Nie pytajcie mnie o nią. To jest mój live". 

I dodała:

Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą... Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Tak jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. "Na maksa Edzia gwiazdorzy"- tak mi zaczynali ludzie pisać. Ja nie śledziłam jej live'ów. Wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała o tym, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała - wyznała Kaźmierska. 

Po aferze, jaka niedawno wybuchła wokół Dagmary i jej przeszłości, Edzia zabrała głos.

Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów Tyle pieniędzy Edzia z "Królowych życia" chce za wywiad. Horrendalna kwota

Dagmara w centrum wielkiej afery

Dagmara Kaźmierska musi na razie zapomnieć o karierze w telewizji. Wszystko po reportażu portalu Goniec.pl. Stacje TVN i Polsat usunęły ze swoich platform programy z jej udziałem. Materiał ujawnił informacje zawarte w dokumentacji sądowej. Przypomnijmy, że Kaźmierska została w 2009 roku skazana za “działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”. W sumie w więzieniu spędziła 14 miesięcy.

Portal Goniec, opierając się na materiałach sądowych i zeznaniach byłych pracownic agencji towarzyskiej Heidi, należącej do Kaźmierskiej, opisał przerażający proceder. Niewielu znało aż takie szczegóły. Dagmara postanowiła przeczekać kryzys wizerunkowy za granicą i wyjechała do Egiptu. Postanowiła jednak, że wróci do Polski i już zapowiedziała, co zrobi. 

Co o aferze sądzi jej dawna przyjaciółka?

Edzia o Dagmarze po aferze

Plotek zapytał Edzię z "Królowych życia" o aferę jaka wybuchła wokół Kaźmierskiej. Nie chciała jednak wyjawić, co było bezpośrednią przyczyną zakończenia ich znajomości:

Dzień dobry. Proszę się mnie nie pytać o jakąś Dagmarę. Nie interesuje mnie ten ktoś - odpowiedziała na pytanie dziennikarzy portalu.

Na zdziwienie, że to przecież jej wieloletnia koleżanka, z którą przez długi czas występowała w jednym programie telewizyjnym, odparła krótko.  

Co w telewizji, to nie w życiu.

Krótko i węzłowato dała do zrozumienia, jaka była ta ich przyjaźń w “Królowych życia”. Myślicie, że Dagmara odpowie?

Edyta Nowak-Nawara, fot. Instagram
Edyta Nowak-Nawara i Dagmara Kaźmierska, fot. Instagram
Edyta Nowak-Nawara, fot. Instagram
Edyta Nowak-Nawara, fot. Instagram