Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.04.2024 22:04

Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów

Edyta Nowak-Nawara
Edzia z "Królowych życia'" z mężem, fot. Instagram

Edzia z “Królowych życia” to kontrowersyjna postać. Kobieta wiele przeszła w życiu, teraz zdaje się, że odnalazła spokój u boku drugiego męża. Kim jest Adam Nawara?

Konflikt Dagmary i Edzi z "Królowych życia"

Edzia z “Królowych życia” dała się poznać telewidzom kilka temat temu podczas emisji tego programu w stacji telewizyjnej TTV. Wówczas ona i gwiazda produkcji Dagmara Kaźmierska była przyjaciółkami. Ich relacja uległy zmianie a do rozpadu przyjaźni doszło po wypadku samochodowym drugiej z pań. Edyta nie zainteresowała się wtedy, czy czegoś jej nie potrzeba. 

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo - jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc nie skupiałam się nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi pisać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live'y jakoś tak brzydko w stosunku do pani. My się pytaliśmy o panią, a ona odpowiedziała: Nie pytajcie mnie o nią. To jest mój live". 

I dodała:

Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą... Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Tak jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. "Na maksa Edzia gwiazdorzy"- tak mi zaczynali ludzie pisać. Ja nie śledziłam jej live'ów. Wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała o tym, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała - wyznała Kaźmierska. 

Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce

Edzia komentuje występ Kaźmierskiej w "Tzg", a Dagmara odpowiedziała

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Mimo niskich not za występy, telewidzowie z niecierpliwością wyczekują, aż wkroczy ona na parkiet.  Jeden z jej show skomentowała była przyjaciółka Edzia z “Królowych życia”. 

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - skomentowała w mediach społecznościowych.

Edycie wyraźnie nie podoba się, że Kaźmierska decyzją telewidzów utrzymuje się w programie. Dagmara zapytana o komentarz Edzi odpowiedziała, nie gryząc się w język:

Edzia, jeśli nas teraz słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę, naprawdę Edzia, jeżeli to słyszysz - powiedziała. 

Kim jest mąż Edzi z "Królowych życia"?

Edzia w 2019 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Adamem Nawarą, mechanikiem samochodowym. W krótkim czasie kobieta zaszła w ciążę, jednak niestety straciła dziecko. Była przyjaciółka Dagmary bardzo przeżyła tę stratę. W ciężkich chwilach mogła liczyć na wsparcie ze strony partnera i dzieci z poprzedniego małżeństwa, Nikolasa i Krysypiny. Kobieta mocno przeżyła także chorobę i utratę pierwszego męża. Ma za sobą także stratę matki i siostry.

Edyta często dodaje zdjęcia z małżonkiem w mediach społecznościowych. Wydają się tworzyć zgraną parę, a kobieta odnalazła spokój u boku Nawary. 

Edzia z
Edzia z "Królowych życia'" z mężem, fot. Instagram
Edzia z
Edzia z "Królowych życia'" z mężem, fot. Instagram
Edzia z
Edzia z "Królowych życia'" z mężem, fot. Instagram
Edzia z
Edzia z "Królowych życia'" z mężem, fot. Instagram