Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 18:10

Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek?

Media huczą o ślubie Hakiel
fot. KAPiF

Po sugestywnych relacjach Marcina Hakiela i jego nowej partnerki, w mediach huczy o ich ślubie. Co na to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? To oni mówili o swoich planach i ceremonii…

Związek Marcina Hakiela i Dominiki

Po zakończeniu związku z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel wszedł związek z kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Krótko po rozstaniu, tancerz znalazł nową miłość w osobie Dominiki Serowskiej. Na początku niewiele było wiadomo na temat tej nowej partnerki. Jednak z upływem czasu para coraz częściej występowała publicznie razem na różnych eventach, pokazach mody oraz udzielała wspólnych wywiadów. 

W lutym tego roku ogłosili swoje zaręczyny. Zakochani aktywnie dokumentują swój związek na mediach społecznościowych, publikując wspólne zdjęcia i dzieląc się szczegółami swojego życia prywatnego.  Dominika Serowska okazała się być nie tylko partnerką życiową, ale również wsparciem dla Marcina Hakiela. Regularnie pojawiała się na widowni programu "Tańca z gwiazdami", aby dopingować swojego ukochanego podczas jego występów, szczególnie gdy tańczył wraz z Dagmarą Kaźmierską w tym sezonie wiosną.

Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili Hakiel przerwał milczenie po aferze z Dagmarą. Nie pozostała obojętna

Czy Marcin Hakiel wziął ślub ze swoją nową partnerką?

W mediach społecznościowych pojawiła się nieoczekiwana publikacja na profilu partnerki Marcin Hakiela. Dominika udostępniła fragment programu "Kuba Wojewódzki", w którym tancerz był gościem oraz jego wypowiedź, że nie ma w planach ponownego zawierania związku małżeńskiego.

Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu - mówił. 

Gospodarz programu nie wydawał się wierzyć słowom samego tancerza. Partnerka Hakiela, Dominika, dodała własny komentarz do tej sytuacji.

Rychło w czas.

Marcin Hakiel udostępnił InstaStories swojej ukochanej, do której dodał słowo "busted", co w języku angielskim oznacza "przyłapany". Redakcja portalu "Plotek" postanowiła zapytać Hakiela o tę sprawę, sugerując, że może to oznaczać, iż para jest już po ślubie. Jednakże mężczyzna nie udzielił odpowiedzi na pytanie.

Wielu zaczęło się zastanawiać, jak na te doniesienia zareagowała była żona tancerza. Przez dłuższy czas znajdowali się w konflikcie. Hakiel publicznie wyrzucał jej błędy.
 

Jak na te doniesienia zareagowała Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Chętnie publikuje tam również posty ze swoim ukochanym – Maciejem Kurzajewskim. Widać, że miłość kwitnie, a para chętnie razem podróżuje. Nie jeden raz był mowa o tym, że planują sformalizować relację. Wielu zastanawiało się pewnie, czy na aktorce wrażenie zrobiły plotki o ślubie byłego męża. 

Patrząc na ostatnie nagranie, jakie wstawiła tancerka, jest bardzo szczęśliwa. Z uśmiechem przechadza się na molo w nadmorskiej miejscowości. Ubrana jest w letnie ubrania, a na przejściach widać, jak zmienia stylizacje. Mimo że Cichopek nie wydała oficjalnego komentarza dotyczącego doniesień o ślubie Hakiela i Dominiki, widać, że doskonale czuje się w nowej relacji i w niej rozkwita. Razem z Maciejem Kurzajewskim mają swoje plany i na nich się skupiają. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF