Swiatgwiazd.pl
Marta Kaczyńska

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska skakała na trampolinie w ogrodzie. Na zdjęciu zachwyca sylwetką

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W mediach pojawiły się nowe zdjęcia Marty Kaczyńskiej; wykonano je podczas rodzinnych chwil prawniczki. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich bawiła się wówczas z synem. Postanowili spędzić czas aktywnie, skacząc na trampolinie. Uwagę przykuwa sylwetka Marty Kaczyńskiej, którą wyeksponował jej ubiór.

  • Marta Kaczyńska spędzała czas w zaciszu własnego ogrodu

  • Bawiła się z synkiem na trampolinie

  • Prawniczka trzykrotnie wychodziła za mąż

Media zainteresowały się osobą Marty Kaczyńskiej w chwili, gdy jej ojciec, Lech Kaczyński, został prezydentem Polski. Prawniczka z zasady stroni jednak od bycia w centrum zainteresowania i pozostaje na medialnym uboczu. Z tego powodu zdjęcie, które trafiło ostatnio do sieci, należy do rzadkości.

Marta Kaczyńska spędza wolny czas z rodziną

Ostatnio Marta Kaczyńska pojawiła się na łamach dziennika Super Express. To właśnie tam ukazały się nowe zdjęcia prawniczki.

Według doniesień tabloidu Marta Kaczyńska spędzała jeden z majowych dni w willi na Mazurach. Jak podają media, to właśnie tam ma niebawem zamieszkać na stałe z małżonkiem, Piotrem Zielińskim. Obecnie córka Lecha i Marii Kaczyńskich mieszka bowiem w Sopocie, podczas gdy jej ukochany, z uwagi na pracę, spędza dużo czasu w Warszawie.

Ponieważ pogoda tego dnia wyjątkowo dopisywała, Marta Kaczyńska i jej rodzina postanowili złapać trochę słońca na zewnątrz. Udali się w tym celu do ogrodu, gdzie uwieczniło ich szklane oko kamery.

[EMBED-1853]

Jak podaje tabloid, Marta Kaczyńska skakała z synkiem Stanisławem na trampolinie. To, co przykuwa uwagę, to figura prawniczki. Do szaleństw z dzieckiem postanowiła bowiem włożyć na siebie przylegający do ciała, czarny strój.

Ubranie wyeksponowało szczupłą sylwetkę prawniczki. Według doniesień SuperExpressu Marta Kaczyńska przykładała się do ćwiczeń na trampolinie, o czym miało świadczyć malujące się na jej twarzy skupienie.

- Na twarzy cały czas miała wyraz skupienia - najwidoczniej mocno przykładała się do ćwiczeń. Towarzyszył jej mały Staś, który bawił się kolorowymi piłeczkami - relacjonuje tabloid.

Rodzina córki Lecha i Marii Kaczyńskich

O czym nie każdy wie, Marta Kaczyńska wychodziła za mąż trzykrotnie. Pierwszym wybrankiem prawniczki był Piotr Smuniewski, którego poślubiła w 2003 roku. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, rozpadając się w roku 2007.

Tuż po rozpadzie pierwszego małżeństwa córka Lecha i Marii Kaczyńskich wyszła za Marcina Dubienieckiego. Małżonkowie doczekali się dwóch córek, Ewy i Martyny. Związek zakończył się jednak w 2016 roku. Dwa lata później prawniczka powiedziała „tak” Piotrowi Zielińskiemu, z którym ma syna Stanisława.

Źródło: Screen jastrząbpost.pl; Okładka dziennika "Super Express"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >