Martyna Wojciechowska w makijażu Żródło: instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska w makijażu córki

7 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Fani Martyny Wojciechowskiej przywykli już do tego, że ta preferuje raczej luźny styl ubioru i niekoniecznie pasjonuje się makijażem. Niemałe zamieszanie wywołała więc najnowsza fotka podróżniczki, na której ta zaprezentowała się w niecodziennym wydaniu - Martyna pokazała się w makijażu, który wykonała jej 13-letnia córka.

  • Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
  • Uwielbiana podróżniczka pochwaliła się metamorfozą
  • 13-letnia córka Martyny ma wiele talentów

Wszystko wskazuje na to, że miłość służy Martynie Wojciechowskiej. Podróżniczka i kolega po fachu, Przemek Kossakowski, kilka miesięcy temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak", co wprowadziło niemały zamęt w mediach. Para długo zwlekała z potwierdzeniem związku, a później z informacją o zaręczynach.

Również o samej ceremonii zakochani poinformowali, dopiero gdy było już po wszystkim, dzieląc się w sieci romantycznymi zdjęciami z tego dnia. Oboje jednak niechętnie wypowiadają się na temat małżeństwa, a pojawiając się razem w miejscach publicznych, stronią od okazywania sobie nawzajem czułości.

Rodzinne życie Martyny Wojciechowskiej

Trudno zaprzeczyć, że fanów Martyny zastanawia, jak od czasu ślubu wygląda jej zwyczajne, domowe życie. Sympatycy nieustannie zasypują podróżniczkę pytaniami o relację Przemka z 13-letnią Marysi i wspólne plany na przyszłość.

Agustin Egurrola został ojcemAgustin Egurrola został ojcemCzytaj dalej

Zarówno Martyna, jak i Przemek, wytrwale milczą w tym temacie, pozostawiając opinii publicznej szerokie pole do spekulacji i domysłów. Tymczasem sympatycy coraz częściej zwracają uwagę, że miłość wróży Wojciechowskiej - uśmiech nie znika jej bowiem z twarzy.

Wygląda na to, że uczucie zakochania motywuje podróżniczkę do drobnych zmian w życiu, a zacząć postanowiła od... wyglądu. Martyna, która na co dzień stawia na luźne i wygodne stylizacje oraz niekoniecznie nakłada na siebie makijaż, zdecydowała oddać się w ręce córki i przejść metamorfozę.

Martyna Wojciechowska w nowym wydaniu

Makijażowe umiejętności zaledwie 13-letniej Marysi zaskoczyły nawet samą Martynę, która pochwaliła się na Instagramie zmianą i przyznała, że nie spodziewała się takiego efektu.

Makijaż by Marysia! Moja 13-letnia córka postanowiła mnie dziś umalować i wystylizować! Jak oceniacie efekt? Bo ja czuję się... inaczej. I bardzo mi to odpowiada! Każdy dzień jest dobry, żeby coś zrobić inaczej niż zwykle! - napisała.

Tymczasem fanki szybko dostrzegły uderzające podobieństwo odmienionej Martyny do... Kleopatry. Pod postem nie zabrakło pochlebnych słów, zarówno pod adresem podróżniczki, jak i jej latorośli.

Jak Kleopatra! Brawo Marysiu - zauważa jedna z obserwatorek.

Faktycznie inaczej, ale jak zawsze super. Brawo dla uzdolnionej makijażystki - dodaje kolejna.

Marysia robi lepsze kreski niż ja w wieku 20 lat - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł