Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Matka Musiała prowadzi biznes, który doprowadził męża Janachowskiej do milionów! A do tego wygląda jak gwiazda Hollywood
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 08.02.2024 09:13

Matka Musiała prowadzi biznes, który doprowadził męża Janachowskiej do milionów! A do tego wygląda jak gwiazda Hollywood

Maciej Musiał z mamą
Maciej Musiał, fot. KAPiF

Maciej Musiał pochwalił się w social mediach swoją mamą. To po niej odziedziczył urodę. Przy okazji zareklamował jej biznes. Czym się zajmuje? Może dorobić się na tym sporej fortuny. 

Kariera Macieja Musiała

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Przed kamerami zaczynał już jako mały chłopiec. Można było go zobaczyć w takich serialach jak: “Ojciec Mateusz”, czy “Hotel po żyrafą i nosorożcem”.

Największą popularność przyniosła mu jednak rola w kultowym serialu “Rodzinka.pl” gdzie wcielił się w postać Tomka. Aktor ma zaledwie 28 lat, ale jego filmografia jest naprawdę imponująca. 

W 2016 roku został laureatem Telekamery w kategorii “Nadzieja telewizji”. Maciej świetnie sobie radzi nie tylko na dużym i małym ekranie, ale też w roli prezentera. Widzowie TVP mogli go oglądać między innymi jako współprowadzącego “The Voice of Poland”. Teraz fani będą mogli oglądać go w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

Restauracja Macieja Musiała wyróżniona przez Michelin! Mało kto wiedział o jego biznesie. Dziś mówi o nim cała Polska Maciej Musiał z tatą w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o swojej wyjątkowej relacji

Życie Prywatne Macieja Musiała

Maciej Musiał rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym i związkach. Na przestrzeni lat łączony był jednak z wieloma pięknymi kobietami. Według prasowych doniesień miał spotykać się z: Agnieszką Więdłochą, Alicją Szemplińską, Miss Polski 2018 Olgą Buławą, czy córką prezydenta Kingą Dudą. O relacji z ostatnią z wymienionych mówił w jednym z wywiadów. 

Okazało się, że mieliśmy wspólnego kolegę, który robił imprezę. Ona przyszła i tam się poznaliśmy. Trochę porozmawialiśmy i była później taka sytuacja, że poszliśmy nad Wisłę do baru i dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: "właśnie uratowałem ci życie". Podziękowała - wspominał w rozmowie z Wersow.

Po tym, co się stało, córka Andrzeja Dudy zaoferowała Maciejowi zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego. 

Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac i zrobili nam zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu - tłumaczył aktor.

Obok Tomka kręci się wiele pięknych kobiet, ale może się on pochwalić również przepiękną a do tego przedsiębiorczą mamą. 

Jak wygląda i czym się zajmuje mam Macieja Musiała?

Maciej jest bardzo związany ze swoją mamą, Anną. To ona pilnowała jego kariery od najmłodszych lat. 28-latek pięknie opisał ją w jednym z postów w social mediach. 

Mama. Silna, niebywale mądra i piękna kobieta. Zawsze we mnie wierzyła. Dała mi pewność siebie, odwagę, dumę, chęć walki o wszystko, co wymyślę i mnóstwo miłości. Dziś tak wiele robi dla innych i spraw, w które głęboko wierzy. Jest dla mnie wielką inspiracją. Kocham i cieszę się, że jesteś.

Okazuje się, że mama ulubieńca widzów jest nie tylko odpowiedzialna za jego karierę, ale też prowadzi własną firmę. Maciej pokazał w social mediach świeczki, które produkuje i sprzedaje jego mama. Przypomnijmy, że jest to bardzo dochodowy biznes. Na firmie produkującej świeczki dorobił się właśnie mąż Izy Janachowskiej, milioner Krzysztof Jabłoński.

Poniżej możecie zobaczyć nie tylko produkty, które oferuje mama Maćka, ale też ją samą. To naprawdę piękna kobieta, która wygląda raczej jak siostra aktora. Zobaczcie też ich wspólne zdjęcia z eventów. 

Maciej Musiał, fot. Instagram
Maciej Musiał, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała sprzedaje świeczki, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała sprzedaje świeczki, fot. Instagram
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF