Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Joanny Krupy na oddziale onkologii. W sieci pojawiło się nagranie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2023 08:21

Mąż Joanny Krupy na oddziale onkologii. W sieci pojawiło się nagranie

Joanna Krupa
fot. SPW / SplashNews.com/East News/instagram.com/nunes451/

Od pewnego czasu wydawało się, że relacje między małżonkami znacznie się ochłodziły. Gdy modelka informowała o kolejnych zawodowych sukcesach, mąż Joanny Krupy zamieścił w internecie nagranie ze szpitala. Przeszedł poważne badanie.

Od pewnego czasu Douglas Nunes coraz rzadziej widywany był w mediach społecznościowych żony. Choć para chętnie publikowała wspólne zdjęcia pełne czułości, ostatni ich post na profilu modelki pochodzi z listopada ubiegłego roku. Teraz przedsiębiorca nieoczekiwanie podzielił się z internautami relacją ze szpitalnej sali.

Mąż Joanny Krupy trafił do szpitala

Douglas Nunes prowadzi w mediach społecznościowych własny profil, który obserwuje prawie 100 tysięcy internautów. To z nimi dzielił się do tej pory prywatnymi radościami związku z Polką oraz wychowywania córki.

Z piątku na sobotę zamieścił jednak nagranie, które zmroziło krew w żyłach obserwatorów. Mąż Joanny Krupy trafił do szpitala na oddział onkologii, skąd zrelacjonował pobyt w mediach społecznościowych. 

Choć mężczyzna na załączonych nagraniach nadal tryskał humorem i dobrą energią, musiał poddać się serii badań.

Weronika Marczuk w pierwszą rocznicę wojny w Ukrainie. "Polska zdała egzamin"

Mąż Joanny Krupy pokazał przygotowania do rezonansu magnetycznego

Podczas pobytu w szpitalu partner modelki poddał się serii podstawowych badań. Obserwatorzy widzieli pobór krwi, a także przygotowania do rezonansu magnetycznego. Mąż Joanny Krupy zabrał ich na samą salę z medycznym sprzętem i pokazał, jak zrelaksowany czeka na rozpoczęcie badania.

Piątkowe nocne światła na onkologii UCLA bez kolejek. Możesz jeździć na wszystkie przejażdżki tyle razy, ile chcesz... — napisał żartobliwie.

Internauci nie kryli swojego zaniepokojenia widokiem przedsiębiorcy w szpitalnym otoczeniu. Większość życzyła mu szybkiego powrotu do zdrowia, a także liczyła, że badanie jest jedynie profilaktyczną kontrolą wnętrza organizmu.

Joanna Krupa nie mogła jednak przebywać u boku męża podczas wizyty w szpitalu. Coraz częściej powraca do Polski ze względu na udział w medialnych eventach. Niedługo zobaczymy ją w nowej roli. Żadna ze stron na razie nie skomentowała pobytu Douglasa Nunesa w szpitalu ani nie zdradziło przyczyny badania.

Joanna Krupa przyjęła kolejną propozycję w Polsce

Modelka do tej pory często podróżowała pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską ze względu na zawodowe obowiązki. Od jakiegoś czasu coraz chętniej pojawiała się w naszym kraju, a nieoczekiwanie zaczęła nawet tytułować męża "ojcem swojego dziecka".

W jednej z rozmów tajemniczo przyznała, że kwestia jej relacji miłosnej jest dłuższym tematem, którym obecnie nie chce posilać mediów. W jej życiu dochodzi obecnie do wielu zmian, a modelka rozgląda się nawet za znalezieniem mieszkania dla siebie i córki w Polsce.

Niedawno Joanna Krupa powiadomiła o nowym projekcie dla TVN, który będzie współprowadziła wraz z Ewą Chodakowską. Obecnie prowadzone są castingi dla par z długoletnim stażem. Prezenterki będą chciały bliżej przyjrzeć się relacji duetu, zarówno z pozytywnej, jak i negatywnej strony.

Zobacz zdjęcia:

Mąż Joanny Krupy (2).jpg
fot. instagram.com/nunes451/
Mąż Joanny Krupy.jpg
fot. instagram.com/nunes451/
Joanna Krupa z mężem i córką.jpg
fot. instagram.com/joannakrupa/

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.