Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa rozstała się z mężem? Tak go teraz nazywa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2023 14:52

Joanna Krupa rozstała się z mężem? Tak go teraz nazywa

Joanna Krupa
fot. KAPiF

Joanna Krupa od czasu do czasu odwiedza Polskę, głównie z powodów zawodowych. Niedawno jednak zaczęła rozglądać się za lokum dla siebie i córki. Nieco otworzyła się na temat swojej prywatnej relacji.

Do tej pory polskie i zagraniczne media donosiły o zgodnym małżeństwie modelki. Cała rodzina mieszkała w Stanach Zjednoczonych, chętnie udzielając się w mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że relacja między małżonkami nieco się zmieniła.

Joanna Krupa nazywa męża "ojcem swojego dziecka"

Modelka nie kryje przed internautami kulis prywatnego życia. Podobnie było z relacją z Douglasem Nunesem, któremu w 2018 roku wyznała miłość podczas bajkowej uroczystości. W mediach społecznościowych zakochani często okazywali sobie czułość.

Joanna Krupa chętnie nazywała pieszczotliwie męża, jednak ostatnio zaczęła nadawać mu bardziej oficjalny tytuł jako "ojca jej dziecka". W rozmowie z mediami otworzyła się nieco na temat miłosnej relacji.

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka — wyznała w rozmowie z Viva.pl.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie zostali dziadkami. Ekspertka dementuje plotki w rozmowie ze Światem Gwiazd

Joanna Krupa szuka nowego domu dla siebie i córki

Modelka często żyje pomiędzy amerykańską rzeczywistością a obowiązkami zawodowymi w Polsce. Program "Top Model" z jej udziałem jest jedną z najpopularniejszych propozycji stacji TVN. Dodatkowo chętnie angażuje się w dodatkowe projekty, które sprawiają, że coraz częściej odwiedza nasz kraj.

Okazuje się, że Joanna Krupa chciałaby znaleźć dom dla siebie i córki. W rozmowie ze wspomnianym portalem podkreśliła jednak, że wraz z ojcem dziecka nadal mieszka "pod jednym dachem".

Teraz szukam miejsca dla mnie i dla Asi, żeby nie wybierać hoteli, a móc przyjeżdżać do swojego domu — przyznała.

Joanna Krupa oddziela życie prywatne od zawodowego

Krupa nie ukrywa, że ostatni czas był dla niej intensywny. O szczegółach zmian w prywatności opowie w odpowiednim czasie.

Umiem oddzielić swoje sprawy od zawodu. Wszyscy, którzy są blisko mnie, widzą i rozumieją, co ja przechodzę. […] Trzeba być profesjonalnym i to, co w domu, zostawiam w domu. A ogarnąć to trzeba, jak się jest po pracy — stwierdziła.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Krupa z mężem i córką.jpg
fot. instagram.com/joannakrupa/
Joanna Krupa.jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Viva.pl