Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest mąż Joanny Krupy? Wspólnie wychowują córeczkę, poznała go krótko po rozwodzie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2022 18:13

Kim jest mąż Joanny Krupy? Wspólnie wychowują córeczkę, poznała go krótko po rozwodzie

Joanna Krupa
Joanna Krupa z mężem i córką, fot. instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa to jedna z najsławniejszych modelek na świecie. Ma za sobą wiele lat zawodowych sukcesów i uznanie największych projektantów. Do miłosnego strzału w dziesiątkę musiała podejść dwa razy.

Jej pierwsze małżeństwo z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago zakończyło się po czterech latach. Para wniosła o rozwód i już w 2017 roku podążyła osobnymi ścieżkami. Na drodze modelki nieoczekiwanie stanął kolejny mężczyzna, który zawrócił jej w głowie. Po roku znajomości stanęli przed ołtarzem.

Joanna Krupa i Douglas Nunes połączeni przez wspólną pasję

Nie da się ukryć, że piękna Polka angażuje się w kwestię obrony praw zwierząt. To właśnie czworonożne pupile pomogły jej przeboleć pierwsze rozstanie i jak się okazuję, były inicjatorem spotkania kolejnej miłości w jej życiu.

Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta — wyznała w rozmowie z "Vivą!".

To właśnie dzięki spacerom z psami spotkała swojego obecnego męża, Douglasa Nunesa. Przypadkowa znajomość przerodziła się w przyjaźń połączoną misją dbania o dobro zwierząt. Szybko okazało się jednak, że parę zaczęły łączyć również romantyczne uczucia.

Po roku znajomości przyszedł czas na oświadczyny. Joanna Krupa wiedziała, że to właśnie z przedsiębiorcą chce założyć rodzinę i spędzić wiele wspólnych lat.

Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek — wyznała.

Szybki ślub i upragnione dziecko

Para nie czekała długo by wyznać sobie miłość. Początkowo zdecydowali się na małą uroczystość w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles, gdzie przybyli tylko we dwoje. W sierpniu 2018 roku w Krakowie odbyła się kolejna ceremonia, tym razem w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Joanna Krupa już w kolejnym roku małżeństwa doczekała się upragnionego dziecka. Na świat przyszła jej córka, Asha-Leigh Nunes. W rozmowie z "Vivą!" modelka wyznała, że długo pragnęła doświadczyć macierzyństwa.

To jest dziecko, którego oboje bardzo pragnęliśmy. Pojawiło się naturalnie, spontanicznie, bez żadnego planu. Oczywiście, od razu po ślubie zaczęliśmy się o nie starać, ale nie wiedzieliśmy ile to będzie trwało i czy nam się uda — zdradziła.

Obecnie gwiazda z sukcesem łączy karierę w Stanach Zjednoczonych i Polsce. W mediach społecznościowych można często zobaczyć, jak spędza wolny czas z ukochanymi. Córkę wychowuje w szacunku do obu kultur. Na nagraniach można usłyszeć, jak przekazuje jej polskie zwroty.

Małżonkowie obowiązkami dzielą się po połowie. Gdy Joanna Krupa podbija ojczyznę w poszukiwaniu następnego zwycięzcy "Top Model" jej mąż wychowuje malutką dziewczynkę. Modelka regularnie kursuje pomiędzy kontynentami, by być częścią dzieciństwa córki, a także rozwijać medialną karierę.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  3. Monika Mrozowska pokazała zdjęcie: "Mój były mąż i jego piękna żona Karolina". Hyży reaguje: "Przecierasz szlaki"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Viva!