Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roger Salla zabrał głos ws. Karoliny Pisarek. "Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.09.2022 19:47

Roger Salla zabrał głos ws. Karoliny Pisarek. "Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie"

Karolina Pisarek
fot. instagram.com/rogeiro20, instagram.com/karolina_pisarek

31 sierpnia Karolina Pisarek poinformowała o męczącym ją bólu głowy. Mimo przyjmowanych leków stan nie polepszał się, dlatego konieczna była hospitalizacja. Menadżerka gwiazdy wydała niepokojące oświadczenie, informując o podejrzeniu guza oraz "pilnej interwencji chirurga". Głos w sprawie stanu zdrowia modelki zabrał Roger Salla, mąż Karoliny.

W sieci nieprzerwanie mnożyły się komentarze od zasmuconych i pełnych zmartwienia fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali informacji związanych ze stanem zdrowia Karoliny Pisarek. Roger Salla napisał oświadczenie w sprawie.

Roger Salla o stanie zdrowia Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek jest czołową gwiazdą polskiego show-biznesu. Na dniach modelka miała okazję zadebiutować na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdmi". Jej kolejnych występów wyczekiwali wierni fani, jednak do sieci wyciekły niepokojące informacje.

31 sierpnia Karolina zamieściła serię niepokojących relacji, w których wyznała, że mierzy się z silnym bólem głowy. Przyjmowane leki nie przynosiły ukojenia, dlatego udała się do szpitala. Gwieździe wykonano serię badań, a menadżerka Małgorzata Leitner poinformowała:

— Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy.

Po czasie pojawiły się również informacje związane z pilną interwencją chirurga. Doniesienia przekazała Pudelkowi menadżerka Karoliny.

W tej chwili skupiamy się na "tu i teraz". Walczymy o każdy kolejny dzień. Tylko zdrowie Karoliny się teraz liczy. Stan Karoliny nie pozwala jej w tej chwili na wykonywanie podstawowych czynności. Planowane są kolejne badania i pilna interwencja chirurga — powiedziała Leinter w rozmowie z Pudelkiem.

Po czasie menadżerka Karoliny zamieściła na swoim Instagramie czarne zdjęcie. Wywołało to niemałą konsternację. W sieci mnożyły się komentarze przepełnione niepokojem. Po kilku godzinach głos w sprawie zabrał mąż Karoliny Pisarek, który napisał:

Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie. Karolina dostała wczoraj mocne leki, ale nie ma do tej pory poprawy z jej zdrowiem i czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu. Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie — czytamy.

Życzymy Karolinie szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

Oświadczenie Rogera Salla
Oświadczenie Rogera Salla, fot. instagram.com/rogeiro20

Karolina Pisarek
fot.instagram.com/rogeiro20/
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek, fot. instagram.com/karolina_pisarek
Karolina Pisarek w szpitalu
Karolina Pisarek wylądowała w szpitalu przez nieustający od kilku dni ból głowy (fot. instagram.com/karolinapisarek)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Oliwia Bieniuk pokazała nieznaną fotografię z mamą. "Kocham to zdjęcie"

  2. Wielki sukces Agnieszki Pilaszewskiej. "Gry rodzinne" napisane przez aktorkę debiutują na Netflixie

  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Spotkali się z córką ponad podziałami

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: pudelek.pl