Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Media rozpisują się o nowym związku Maffashion. Doskonale znacie tego sportowca. Fani wszystko wytropili
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.02.2024 15:08

Media rozpisują się o nowym związku Maffashion. Doskonale znacie tego sportowca. Fani wszystko wytropili

Maffashion, fot. KAPiF
Maffashion, fot. KAPiF

Maffashion znowu została trafiona strzałą Amora? W sieci pojawiły się zdjęcia, które sugerować mogą nawiązanie bliższej relacji pomiędzy influencerką a pewnym znanym polskim sportowcem.

Maffashion - życie zawodowe i prywatne

Maffashion to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazda stale może liczyć na zainteresowanie marek chcących nawiązać z nią choćby najmniejszą współpracę.

Nic dziwnego - na samym Instagramie Julię Kuczyńską obserwuje ponad 1,4 mln internautów, którzy bacznie śledzą jej każdy krok - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

W drugim z wymienionych aspektów gwiazda nie zawsze odnosi niestety tak efektowne sukcesy. Związki Maffashion zawsze budziły ogromne emocje wśród jej wielbicieli, jednak żadna z relacji nie zdołała przetrwać dłużej niż kilka lat.

TYLKO U NAS: Wiemy, z kim Maffashion zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Lepiej nie mogła trafić. To jedna z największych gwiazd show Fani znowu zobaczą razem Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion? Aktor od razu skomentował sprawę

Związki Maffashion

W przeszłości Maffashion spotykała się m.in. z Cezarym Jóźwikiem, znanym z kanału “AbstrachujeTV”. Jeszcze większe zainteresowanie mediów wzbudziła jednak jej relacja z Sebastianem Fabijańskim.

Para doczekała się syna, jednak związek zakończył się nagle w dość skandalicznych okolicznościach. Fani współczuli gwieździe i wyrażali nadzieję na to, że szybko uda jej się odnaleźć pocieszenie w ramionach mężczyzny, który okaże się jej wart.

Czyżby ich prośby wreszcie zostały wysłuchane? W sieci pojawiły się zdjęcia, które skłoniły wielbicieli gwiazdy do snucia teorii na temat rzekomej nowej miłości influencerki. Chodzić ma o znanego sportowca.

Maffashion umawia się ze sportowcem?

Menadżer Maffashion udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie wykonane podczas kolacji w jednej z katowickich restauracji. Na fotografii tuż obok influencerki zobaczyć możemy członka reprezentacji Polski w siatkówce, Bartosza Bednorza.

Również na profilu samej Julii Kuczyńskiej pojawił się tajemniczy kadr wykonany w czasie jednego z posiłków. Nie widać na nim wiele, jednak fani dostrzegli, że mężczyzna siedzący nieopodal gwiazdy ma na sobie spodnie, które podczas eventu nosił sportowiec.

Oprócz tego warto dodać, że gwiazdy obserwują się wzajemnie na Instagramie. Czyżby coś było na rzeczy? A może to zbyt daleko idące sugestie internautów? Dajcie znać, co myślicie o całej sprawie w komentarzach!

Maffashion
fot. instagram.com/bednii
Maffashion
fot. instagram.com/maffashion_official
Maffashion
Maffashion, fot. KAPiF
Bartosz Bednorz
Bartosz Bednorz, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Tagi: Maffashion