Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maffashion miała wypadek. Wjechał w nią pijany kierowca. Zdjęcia przerażają. W jakim jest stanie?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 04.01.2024 15:22

Maffashion miała wypadek. Wjechał w nią pijany kierowca. Zdjęcia przerażają. W jakim jest stanie?

Maffashion
Maffashion, fot. KAPiF

Maffashion to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zasłynęła ze swojego bloga modowego. Modelka upubliczniła zdjęcie z wypadku, w którym dziś uczestniczyła. Wjechał w nią pijany kierowca.

Kariera Maffashion

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska zasłynęła ze swojego bloga modowego, którego prowadzi już od 2009 roku (maffashionpl). Kilka lat później była prowadzącą J&J Fashion Show wraz z Jessicą Mercedes. Była również założycielką  marki z ubraniami Staff by Maff, a pomagała jej w tym projektantka Marta Gajewska. Stylizacje, które tworzyła pojawiały się w “Vogue” i “Glamour”. Zapytana o to czy uważa, że kreowała świat influencerów, odpowiedziała:

Ja i moje koleżanki po fachu byłyśmy królikami doświadczalnymi. Nie chcę, żeby to używać górnolotnych słów, że byłyśmy pionierkami, że wyznaczałyśmy trendy, ale faktycznie na podstawie tego, co robiłyśmy – nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim dziewczyny za granicą – kreowałyśmy ten świat. Pewnie po części także i to, jak obecnie wygląda Instagram. – mówiła “Vivie”.

Maciej Musiał i Maffashion z zarzutami, staną przed sądem. Manager właśnie zabrał głos Julia Kuczyńska pod wrażeniem Roksany Węgiel, wyjawiła kulisy ich współpracy. Jakie łączą je relacje?

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Sebastian Fabijański byli jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Blogerka i aktor doczekali się syna – Bastiana Jana. Ich rozstanie było również szeroko komentowane w mediach. 

Oboje starają się jednak, żeby ich dziecko jak najmniej na tym ucierpiało. W ostatnim czasie Maffashion została zapytana o to u kogo Bastian spędza święta.

Jesteśmy umówieni. To było dla mnie najważniejsze i myślę, że dla Sebastiana też, aby zaraz po rozstaniu sprawy dotyczące podziału obowiązków i opieki nad Bastkiem ustalić w pierwszej kolejności. Moja całą rodzina mieszka bardzo daleko dlatego lecę teraz z Bastkiem samolotem, aby spędzić te święta z bliskimi od mojej strony. A z Sebastianem mamy tak, że raz jej przysługuje Wigilia, a w następnym roku mi i tak ze wszystkimi świętami – wyznała w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Wypadek samochodowy Maffashion

Julia Kuczyńska podzieliła się ze swoimi fanami w aplikacji Threads zdjęciem z wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła. W bok jej auta uderzył pijany kierowca. 

Nowy rok nowa ja. Pijany (7.40) kierowca w nas wjechał. Oby ten rok był finalnie lepszy. – poinformowała Maffashion.

Na swoim Instagramie dodała również:

Samochód na pograniczu szkody całkowitej.

Maffashion mało szczęśliwie rozpoczęła nowy rok. Nie odpowiedziała również na pytania dotyczące stanu zdrowia jej oraz innych uczestników stłuczki.

fot. threads @maffashion_offcial
fot. threads @maffashion_offcial
Maffashion, instagram @maffashion_offcial
Maffashion, instagram @maffashion_offcial
Maffashion, instagram @maffashion_offcial
Maffashion, instagram @maffashion_offcial