Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Markle wróciła. Długo nie pojawiała się publicznie. Sprytnie wykorzystała nieobecność Kate?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.04.2024 13:39

Meghan Markle wróciła. Długo nie pojawiała się publicznie. Sprytnie wykorzystała nieobecność Kate?

Meghan Markle, fot. Rex Features/East News
Meghan Markle, fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ponownie na językach. Podczas gdy bratowa jej męża księżna Kate prowadzi walkę z nowotworem, żona księcia Harry'ego postanowiła zaangażować się w publiczną inicjatywę.

Dramat w rodzinie królewskiej

Pierwszy kwartał nowego roku okazał się wyjątkowo niepomyślny dla rodziny królewskiej. Księżna Kate trafiła do szpitala w związku z operacją jamy brzusznej, a wkrótce później hospitalizację przejść musiał również Karol III.

Wkrótce później ujawniono, że król zmaga się z nowotworem. W marcu Wielką Brytanią wstrząsnęły kolejne druzgocące wieści. W wideo-oświadczeniu żona księcia Williama wyjawiła, że również i u niej zdiagnozowano raka.

Księżna zapewniła, że została otoczona opieką specjalistów oraz podziękowała za wsparcie okazywane zarówno przez poddanych jak i jej najbliższych. Zdradziła też, że zamierza poddać się chemioterapii.

Najpierw druzgocąca diagnoza, a teraz jeszcze to. Fatalne wieści o rodzicach księżnej Kate To z nią książę William miał zbliżyć się po chorobie Kate. Księżna może nie być zachwycona

Meghan Markle i książę Harry ślą wyrazy wsparcia

Książę i księżna Sussex, którzy od jakiegoś czasu pozostają skonfliktowani z pozostałą częścią rodziny królewskiej, a obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, wydali krótkie oświadczenie.

W jego treści zapewnili o duchowym wsparciu księżnej Kate, złożyli jej też życzenia rychłego powrotu do zdrowia. Choć komunikat był zdawkowy, jest dowodem na to, że więzi pomiędzy książętami Harrym i Williamem nie zostały trwale zerwane.

Tymczasem w sieci pojawiły się nieoczekiwane informacje na temat Meghan Markle. Okazało się, że aktorka postanowiła zaangażować się w akcję społeczną. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Meghan Markle pomaga chorym dzieciom

Meghan Markle zaangażowała się w kampanię charytatywną "Make March Matter", podczas której odwiedziła szpital w Los Angeles i spotkała się z chorymi dziećmi. Księżna rozmawiała z małymi pacjentami, czytała im bajki oraz pomagała im podczas zajęć edukacyjnych.

Choć inicjatywa żony księcia Harry'ego wydaje się być szczerą i bardzo potrzebną, w sieci nie brakuje głosów, że 42-latka wykorzystała absencję księżnej Kate, która w przeszłości również wspierała potrzebujących.

Część internautów nie wierzy w dobre intencje Megan Markle i zarzuca jej promowanie się w cieniu choroby żony swojego szwagra. Podzielacie ich opinie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Meghan Markle
Meghan Markle, fot. Rex Features/East News
Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry, fot. SplashNews.com/East News
Meghan Markle
Kate Middleton i Meghan Markle, fot. Paul Marriott/Imago Stock and People/East News