Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Michał Szpak chciałby zostać ojcem. "To jest nasza powinność"

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Michał Szpak był gościem Żurnalisty. Wokalista w rozmowie opowiedział o rodzinie, a także podejściu do ojcostwa. Jego słowa mogą zaskoczyć, co wyznał gwiazdor?

Michał Szpak otworzył się w podcaście Żurnalisty na temat życia rodzinnego. Jak wyznał wokalista, to właśnie rodzina "udała mu się bardzo".

Jak Michał Szpak mówi o rodzinie?

Wokalista w rozmowie z Żurnalistą opowiedział, jaka jest jego rodzina, a także zdradził sekrety swojego dzieciństwa. Jak podkreślał, wychowywał się w domu pełnym miłości. Rodzice dali mu nie tylko uczucie, ale i akceptację. To dzięki nim zbudował poczucie własnej wartości, które dziś jest mu potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Szczególną rolę w życiu Michała Szpaka odegrała jego mama:

- Jako dziecko już mnie kreowała na takie kolorowe dziecko. [...] To ona mi pokazywała, że tak może wyglądać życie, że tą artystyczną drogą można podążać, że ona daje ukojenie. To ona mi to pokazała - mówił w podcaście Żurnalisty.

Niestety zmarła przedwcześnie, w wieku 49 lat. "Ciężko mi się pogodzić z taką stratą, bo w niej miałem kompana, bezwarunkowe zrozumienie" - wyznał.

Michał Szpak o ojcostwie

Żurnalista zapytał o to, czy wokalista planuje własną rodzinę. Ten od razu przyznał, że chciałby mieć dzieci, co wydaje mu się po prostu naturalne:

Pewnie, że chciałbym mieć dziecko, na maska. Ja wręcz uważam, że to jest nasza powinność mieć dziecko. Że jest to taka chęć przekazania czegoś dalej, no ale jak się nie uda, to się nie uda - stwierdził.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

źródło: gwiazdy.wp.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Kamila Krótka

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]