Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Michał Szpak pokazał, jak spędza walentynki. "Jestem szaleńczo zakochany"

14 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Michał Szpak ostatnio nie narzeka na nudę. Występuje na koncertach, w programach telewizyjnych i podróżuje po świecie. Czy znajduje w tym całym zamieszaniu czas na miłość? Okazuje się, że jak najbardziej. Właśnie pokazał w mediach społecznościowych, jak spędza Walentynki.

Muzyk wiele razy opowiadał w wywiadach o miłości. Na co dzień walczy o akceptację społeczności LGBTQ+ i tłumaczy, że każdy ma prawo do uczuć, bez względu na to, kogo kocha. Teraz jednak poświęcił wpis swoim emocjom.

Jak Michał Szpak spędza Walentynki?

W ostatnich miesiącach artysta zwiedzał świat. Wiele czasu spędził na wyspie Bali, odwiedził Paryż, a cały okres świąt Bożego Narodzenia poświęcił rodzinie. Zniknął wtedy z mediów społecznościowych, by w pełni przeżywać codzienne chwile. Teraz wrócił jednak do fanów, a dziś opublikował bardzo oryginalny wpis walentynkowy.

Dziś Walentynki, święto zakochanych, a ja umówiłem się na randkę sam ze sobą, bo (co polecam każdemu!) jestem szaleńczo zakochany w sobie – napisał Szpak na Instagramie.

Na nagraniu, które zamieścił w poście, widzimy jak Michał siedzi przy stoliku, na którym leży słodkie ciastko z polewą. Muzyk ma na sobie swój cekinowy, tęczowy kombinezon, który już jakiś czas temu zrobił ogromne wrażenie na jego fanach. Ma też na głowie złotą koronę.

Michał Szpak o miłości do samego siebie

Artysta zwrócił też uwagę na dwie ważne kwestie, związane z uczuciami: wyjaśnił, że nie będziemy w stanie odpowiednio pokochać drugiej osoby, zanim nie nauczymy się kochać samych siebie. Przypomniał też o akceptacji różnych obliczy miłości.

Zanim obdarujesz uczuciem drugą osobę, najpierw ukochaj sam/sama/samo/sami siebie, (#selflove) wiecie, to historia jak z tlenem w samolocie: najpierw pomagamy sobie; no i druga sprawa: miłość to miłość – bez względu na płeć, orientację, wiek, pochodzenie – napisał Szpak .

Michał zareklamował przy okazji akcję jednej z firm, która wraz z Kampanią Przeciw Homofobii uruchomiła Fundusz Rośnij w Siłę, jaki wspiera organizacje społeczne, zajmujące się pomocą psychologiczną dla społeczności LGBTQ+. "Przypominam: trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto!" dodał na koniec.

Zobacz film i zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapytali Opozdę o kolejne dziecko, odpowiedź zaskoczyła wszystkich. W grę wchodzi adopcja

  2. Z samego rana w Walentynki Dominika Gwit wstawiła poruszające zdjęcie. Taka miłość trafia się rzadko

  3. Najbardziej romantyczny odcinek "Pytania na śniadanie" w historii. Cichopek i Kurzajewski na pierwszym planie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]