Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak

TRICOLORS/East News

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

20 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Niedawno Michał Szpak otworzył się na temat ogromnej tragedii, jaka miała miejsce w jego życiu. Sześć lat temu zmarła ukochana mama artysty — Grażyna. Wokalista długo nie potrafił uporać się ze stratą najbliższej mu osoby.

Dziś Michał Szpak wyjawił, kto pomógł mu przetrwać ten trudny okres. Co zrobił zaraz po odejściu ukochanej mamy?

Michał Szpak o śmierci mamy

Sześć lat temu Michał Szpak przeżył ogromną tragedię. Przed świętami wielkanocnymi w 2015 roku odeszła jego mama Grażyna, która zawsze była dla artysty ogromnym wsparciem i pomocą. Jak przyznaje sam piosenkarz, więź, jaka łączyła go z mamą, była niesamowicie silna i emocjonalna.

-Z mamą łączyła mnie nie tylko silna relacja emocjonalna, ale także artystyczna. Dogadywaliśmy się absolutnie na wszystkich płaszczyznach życia. Straciłem część swojego serca, która już nigdy nie zostanie zastąpiona — wyznał wówczas Michał Szpak w rozmowie z portalem onet.pl

 Z ostatniej chwili

Akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak. Gwiazda odpowie za swoje wykroczenie

CZYTAJ DALEJ

Michał Szpak wyznał, jak przeżył żałobę po śmierci mamy

Teraz Michał Szpak postanowił otworzyć się na temat tragicznych wydarzeń z przeszłości i wyznać, jak poradził sobie z utratą najbliższej osoby.

-Każdy przeżywa ją zupełnie inaczej. Przez pół roku napotykałem na swojej drodze zupełnie przypadkowych ludzi, którzy wciągali mnie w swój świat, co nie pozwalało mi na dziwne myśli. Natomiast kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne — powiedział Michał Szpak

Gwiazdor wyznał także, że ogromnym wsparciem okazali się dla niego przyjaciele. Zauważył jednak, że nie działały na niego pokrzepiające słowa. Potrzebował oderwania od rzeczywistości, które często otrzymywał od całkowicie obcych ludzi, którzy nie byli świadomi jego problemów.

-Przyjaciele i rodzina zdali egzamin wsparcia, to na pewno, ale mimo wszystko w takich momentach nie jest ci potrzebne wsparcie typu: "wszystko będzie dobrze, zobaczysz" czy "czas ukoi rany". Niezwykle istotne są natomiast przygody i nowy sens życia, dlatego nowi ludzie, którzy nie znali sytuacji i nie okazywali współczucia, byli tak ważni — wyznał Michał Szpak

Wokalista zdradził także, co było dla niego najtrudniejsze zaraz po stracie mamy. Wyznał również, jak zachowywał się chwilę po jej śmierci. Michał Szpak przyznał, że zdarzało się mu dzwonić do mamy, mimo tego, że był świadomy, że ta niestety nie odbierze jego telefonu.

- Wydaje mi się, że to był moment jej pochówku, kiedy doszło do mnie, że to naprawdę już koniec. Później zdarzało mi się do niej także dzwonić z nadzieją, że odbierze, chociaż doskonale wiedziałem, że już jej z nami nie ma – wyznał Michał Szpak w rozmowie z Onetem

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Tragedia na planie "Świata według Kiepskich". Ukochany gwiazdy zmarł na jej oczach
2. Joanna Jabłczyńska miała poważny wypadek. Wyciekło porażające zdjęcie ze szpitala
3. Michał Wiśniewski usłyszał poważne zarzuty, prokuratura wszczęła śledztwo. Jest pilne oświadczenie

Źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Stylizacje Agaty Dudy, które mogą cię zaskoczyć. Niebywałe, co włożyła Pierwsza dama

Slajd 1 z 3

Kreacja Agaty Dudy

Agata Duda potrafi zadać szyku w każdej sytuacji. Jej kreacje zaskakują, zawsze jednak widać w nich klasę. W tym przypadku postawiła na pastelowe barwy, które sprawiają, że wygląda elegancko i przyjaźnie. Z jakiej okazji założyła tę kreację? "Na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano statuetki Lodołamacze 2021. Konkurs, który nagradza pracodawców wspierających aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, od lat odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta." - czytamy na Instagramie.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Magda Mołek postanowiła odejść od Kościoła. Ujawniła powód

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska wspomina trudną przeszłość. Po śmierci matki została sama

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Robert Janowski wraz z żoną obawiają się stalkerki, zrobiła już wiele szkód

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Film biograficzny o Maryli Rodowicz ukaże się już niedługo

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich problemach

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje uwielbiany gwiazdor internetu. Tor Apetor Eckhoff odszedł mimo walki lekarzy

Czytaj więcej >