Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski ma nową "fuchę". Tam jeszcze go nie było! Oj, tym razem ludzie naprawdę się wściekną
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.08.2023 16:21

Michał Wiśniewski ma nową "fuchę". Tam jeszcze go nie było! Oj, tym razem ludzie naprawdę się wściekną

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF

Michał Wiśniewski od lat występuje publicznie na koncertach, a także w programach telewizyjnych. W takim zestawieniu jednak jeszcze go nie widzieliśmy. Już niedługo da popis swoich umiejętności po dość zaskakującym wydarzeniu.

Michał Wiśniewski koncertuje i udziela się w telewizji

Lider zespołu Ich Troje oprócz kariery muzycznej świetnie odnajdował się także przed kamerami. Przez trzy sezony zasiadał w fotelu jurorskim programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego odejście rozpoczęło falę masowych zwolnień największych gwiazd Polsatu.

Obecnie Michał Wiśniewski skupia się na działalności muzycznej oraz aktywności w mediach społecznościowych. Nikt jednak nie lubi bezczynności, dlatego muzyk stara się działać na różnych płaszczyznach. Jego najnowszy projekt może wielu zaskoczyć.

Michał Wiśniewski (33).jpg
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski (32).jpg
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski (31).jpg
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF
Allan Krupa rozstał się z dziewczyną! Jeszcze niedawno plotkowano, że syn Edyty Górniak planuje ślub

Michał Wiśniewski prywatnie

Prywatnie artysta bez ogródek wypowiada się na tematy dotyczące jego życia codziennego. Przez lata głośno było o jego licznych małżeństwach. Obecnie tworzy szczęśliwy związek z Polą Wiśniewską, z którą doczekał się już drugiego dziecka. 

O rodzinie i poglądach na życie również chętnie mówi publicznie. Kilkukrotnie wypowiadał się nawet w kwestiach politycznych, nie popierając pomysłu Sławomira Mentzena dotyczącego nierozerwalnych małżeństw. Najnowsza inicjatywna muzyka może zaskoczyć część jego słuchaczy.

Michał Wiśniewski da zaskakujący koncert

Okazuje się, że polityczne zainteresowanie artysty rośnie wraz ze zbliżającymi się wyborami. Niektórzy mogą czuć się nieco zmieszani informacją, że Michał Wiśniewski wystąpi po… debacie liderek i liderów Lewicy. Do wydarzenia dojdzie w najbliższą sobotę w Częstochowie.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy artysta angażuje się w sprawy polityczne. W 2005 roku napisał wyborczą piosenkę "Dokąd idziesz Polsko" dla Samoobrony. Często także ciepło wspominał relacje z Andrzejem Lepperem. Tylko czy lider Ich Troje jest odpowiednią osobą do mieszania się w jakże niestabilną sytuacją Polski?

Michał Wiśniewski (35).jpg
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski (34).jpg
Michał Wiśniewski szykuje wyjątkowy koncert, fot. KAPiF