Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski pokazał swoje nowe lokum. Widok może zaskoczyć fanów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.09.2022 11:16

Mikołaj Roznerski pokazał swoje nowe lokum. Widok może zaskoczyć fanów

Mikołaj Roznerski
Fot. Fryta 73, flickr.com, cropped, Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0), creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Mikołaj Roznerski właśnie opublikował w mediach społecznościowych zadziwiające miejsce, w którym właśnie przebywa. Fani mogą być nieźle zaskoczeni, kiedy zobaczą, jak wygląda nowe lokum aktora. Bardzo daleko mu do luksusowych warunków.

Osoby pracujące w branży aktorskiej muszą być przygotowane na bardzo różne wyzwania. Widać to także po fotografii, jaka dzisiaj znalazła się na Instagramie Roznerskiego. Fani widzieli go już w pantalonach i scenicznym makijażu, ale w takich okolicznościach jeszcze nie.

Mikołaj Roznerski pokazał swoje nowe lokum

Rok 2022 jest wyjątkowo pracowity dla aktora. Roznerski tylko w ostatnich miesiącach zagrał w ośmiu produkcjach. Znalazł się w obsadzie takich filmów i seriali, jak "Skarbek", "Poskromienie złośnicy", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Gorzko, gorzko", "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, oraz w dwóch częściach cyklu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle".

Teraz przed gwiazdorem stoją nowe wyzwania. Mikołaj opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się w środku lasu. Za jego plecami znajduje się zaniedbana, brudna, stara i bardzo ciasna przyczepa do campera. Dookoła rozłożony jest sprzęt do wspinaczki górskiej, a sam Roznerski ma na sobie buty do trekkingu i ubrania w przedziwnym zestawie.

Muszę się schylać, ale ważne, że na głowę nie pada. Pieknos dnios dla Wos – napisał Roznerski pod fotografią.

Mikołaj Roznerski w środku lasu. Co planuje aktor?

Choć warunkom widocznym na fotografii Roznerskiego daleko do ideału, aktor uśmiecha się na zdjęciu promiennie i wyraźnie dopisuje mu dobry humor. Nastrój podchwycili zresztą fani, którzy odwzajemnili życzenia miłego dnia w komentarzach. "Totalny turysta" żartowali inni.

Z hasztagów, które znalazły się na zdjęciu można jednak domyślać się, że Mikołaj nie pojechał na łono natury w celach prywatnych. Roznerski poinformował mimochodem, że właśnie pracuje nad nowym filmem.

Aktor nie wyjawił, które z jego aktualnych wyzwań zawodowych wymaga od niego tak dużych poświęceń. Elementy planu filmowego, znajdującego się dookoła mogą wskazywać jednak, że akcja może toczyć się w górach lub innym wymagającym terenie, ze względu na plecaki, kije do wspinaczki górskiej i obuwie Mikołaja.

Zobacz zdjęcia:

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski, fot. instagram.com/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski, fot. instagram.com/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski, fot. instagram.com/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski, fot. instagram.com/mroznerski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Uwielbiana polska para rozstała się po 12 latach małżeństwa. "Tego ślubu w ogóle miało nie być"

  2. Rodzina królewska ukrywała prawdę o śmierci Elżbiety II. Wyciekł akt zgonu królowej

  3. Polacy pokochali go za rolę w "Kryminalnych", jego partnerka nagle odebrała sobie życie. "Nie miała już nadziei"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.