Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Mikołaja Roznerskiego się powiększyła. Aktor pokazał zdjęcie z noworodkiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.08.2022 19:38

Rodzina Mikołaja Roznerskiego się powiększyła. Aktor pokazał zdjęcie z noworodkiem

Mikołaj Roznerski
fot.instagram.com/mroznerski/

Mikołaj Roznerski przy pomocy mediów społecznościowych przekazał radosne wieści o pojawieniu się nowego członka jego rodziny. Zdjęcie z noworodkiem w ramionach oczarowało internautów. Obserwatorzy stwierdzili, że taki widok zdecydowanie pasuje do aktora.

Mikołaj Roznerski pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami za sprawą mediów społecznościowych. To tam internauci mogą dowiedzieć się o najnowszych projektach filmowych aktora. Niedawno jednak udostępnił zdjęcie z niemowlęciem, informując o powiększeniu rodziny. Jako dumny wuj przedstawił chłopca obserwatorom.

Mikołaj Roznerski z dzieckiem w ramionach podbił internet

Informacje na temat prywatnego życia aktora cieszą się wielkim zainteresowaniem od czasu rozstania z partnerką, Adrianą Kalską. Media były ciekawe, jak potoczą się miłosne relacje aktora. Okazuje się, że Mikołaj Roznerski w ostatnim czasie skupia się jedynie na karierze oraz rodzinie.

W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie z małym chłopcem, informując, że właśnie został wujkiem. Z uśmiechem na ustach tulił w ramionach nowego członka rodziny.

Misza i Wujek, RoznerSquaD się powiększył. #Antek#Staś #Miszka... Nikogo już się nie boimy. Przed złym światem się obronimy. To my z Wrocławia… cwaniaki… nie szukamy draki Elo — pisał pod wspólnym zdjęciem.

Internauci z rozczuleniem patrzyli na Mikołaja Roznerskiego z dzieckiem w ramionach. Wiele osób wyznało, że taki maluszek zdecydowanie pasuje aktorowi. Składając życzenia rodzinie aktora, rozczulali się sielskim obrazkiem.

Mikołaj Roznerski chętnie spędza czas z rodziną

Na co dzień aktor musi mierzyć się z wieloma obowiązkami zawodowymi na planach zdjęciowych. Udział w serialach takich jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" kosztuje go wiele czasu, jednak w wolnych chwilach nie zapomina o bliskiej rodzinie.

Podczas wakacyjnych dni Mikołaj Roznerski podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami z bliskimi. W czasie rodzinnych wypraw aktor m.in.: widział alpaki wraz z mamą. Po letnim odpoczynku gwiazdor wróci na plan zdjęciowy, a o jego kolejnych rolach z pewnością usłyszymy od niego samego.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. On naprawdę ma 60 lat? Nagrali, co Cezary Pazura wyrabia w USA

  2. 36-letnia gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno przeżyła wielką tragedię

  3. Ciężko uwierzyć, co dzieje się na profilu Roksany. Fani nie pohamowali emocji, kadr z wakacji robi furorę Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].