Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.02.2024 11:53

"Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy

Agata Rubik
Agata Rubik fot. KAPiF

Agata Rubik i jej mąż Piotr wraz z córkami od kilku miesięcy mieszkają w Miami. Para postanowiła spełnić “amerykański sen”. Jednak nie wszystko układa się po ich myśli. Z nowej relacji żony muzyka wynika, iż dzieci sprawiają jej kłopoty.

Rubikowie w Miami

Agata i Piotr Rubik poznali się kilkanaście lat temu. Wokół ich związku krążyło wiele kontrowersji, gdyż muzyk jest starszy od ukochanej o 19 lat. Para w 2008 roku wzięła ślub i doczekała się dwóch córek, Heleny i Alicji. 

W 2023 roku małżeństwo podjęło decyzję o podboju Stanów Zjednoczonych. Wraz z dziećmi wyprowadzili się do słonecznego Miami. Pytani o powody takiego obrotu spraw i jakie są ich plany w USA, odpowiedzieli, iż planują założyć muzyczne przedszkole. Ich pomysł sprawdził się w Warszawie, dlatego postanowili spróbować za oceanem.

Jednak jak się okazuje ich “amerykański sen” wcale nie tak łatwo spełnić.

Agata Rubik pisze o śmiertelnym wypadku! To zmieni życie jej rodziny w Miami. Przygnębiające wieści Agata Rubik tłumaczy się fance i wspomina o kochanku. Słowa, jakich nikt się nie spodziewał

Problemy Agaty i Piotra w Miami

Początki Rubików w Miami wydawały się pozytywne. Małżeństwo udzieliło wywiadu po przeprowadzce.

Zadomowiliśmy się, jednak bardzo ciężko powiedzieć, że pokochaliśmy Miami, to jest na razie gorące zauroczenie - powiedział Piotr Rubik w rozmowie z “Dzień Dobry TVN”.

Jednak problemy pojawiły się u młodszej córki pary, Alicji. Dziewczynka miała problem z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole i otoczeniu, bardzo tęskniła za Polską.

Helena powiedziała, że jeżeli nam się po tym roku odwidzi, to ona z nami nie wraca, zostaje tu w szkole z internatem i kontynuuje edukację. Ala bardzo marzy o tym, żeby dosłownie na 10 minut pojechać do Polski, żeby pójść do swojej starej szkoły. Chce mieszkać tutaj, tylko chciałaby częściej odwiedzać Polskę - wyznała Agata.

Ich pomysł na biznes to również nie taka prosta sprawa. Piotr Rubik, by zarobić pieniądze, regularnie wraca do Polski i występuje na różnych wydarzeniach. Jego żona w tym czasie zostaje na miejscu w Miami, zajmuje się domem i córeczkami.

Młodsza córka sprawia problemy Agacie?

W piątek 23 lutego Agata Rubik dodała nową relację w mediach społecznościowych, a dokładnie nagranie, na którym idzie ulicami Miami, a przed nią Alicja.

Nieświadomie zrobiłam Ali największą siarę z możliwych, czyli przyszłam po nią do szkoły na piechotę - brzmiał tekst dodany do relacji.

A żona Piotra mówiła:

Alicja ode mnie ucieka, udaje, że mnie nie zna.

W kolejnej relacji Agata zwróciła się do obserwujących:

Powiem wam moi mili, że dziwne czasy nastały. Dzisiaj Ala rano nie chciała jechać na rowerze, bo jej koleżanki nie jechały, a ona sama nie ma tej pewności siebie, żeby jechać na rowerze, który uważa za nieco przyduży, więc nie miałam wyboru, musiałam zawieść ją do szkoły, natomiast powiedziałam jej, że z powrotem wracamy na piechotę i przyjdę po nią. No więc przyszłam po nią, jak zapowiedziałam, była lekko zdziwiona, myślała, że kłamię no i zaczęłyśmy iść na piechotę, ale było jej tak wstyd, że kazała mi poczekać w parku.

Rubik zakończyła wyznanie słowami: “No więc nie dość, że pies śpi z nami w łóżku, to jeszcze od dzisiaj wiem, że moje dzieci się mnie wstydzą”.

Co o tym myślicie?

 "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy, fot. Instagram
 "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy, fot. Instagram
 "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy, fot. KAPiF
 "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy, fot. KAPiF
Tagi: Agata Rubik