Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Miller pokazała się w bikini. Wnuczka byłego premiera zachwyciła fanów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.06.2022 22:21

Monika Miller pokazała się w bikini. Wnuczka byłego premiera zachwyciła fanów

Monika Miller EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Monika Miller postanowiła skorzystać z początków upalnej pogody i wybrała się w egzotyczną podróż. W mediach społecznościowych pokazała, jak bawi się w tureckich rejonach. Internauci nie kryli zachwytu jej stylizacjami.

Koniec czerwca to dla wielu z nas początek wakacji, który wiąże się z zasłużonym odpoczynkiem od pracy czy nauki. Gwiazdy również zmęczone obowiązkami wykorzystują pierwsze promienie słońca i podwyższoną temperaturę do podróży.

Wnuczka byłego premiera, Monika Miller, postanowiła wybrać się do egzotycznej Turcji. W mediach społecznościowych pokazała, jak spędza czas na wakacjach. Obserwatorzy nie kryli zachwytu.

Monika Miller pozuje w bikini na plaży

Ostatnie miesiące z pewnością nie napawały nadzieją, a wręcz kumulowały odczucie bezsilności. Nasilający się konflikt za wschodnimi granicami spędzał sen z powiek niejednemu z nas. Podobny stres mogła odczuwać wnuczka byłego premiera, której rodzina mieszka na terenach Ukrainy.

Monika Miller, chcąc odpocząć od dotychczasowych zmartwień, wybrała się w podróż do Turcji, skąd relacjonowała wypoczynek w mediach społecznościowych. Obserwatorzy często mogą oglądać poczynania młodej gwiazdy, która z sukcesem rozwija się w internecie. Tym razem pokazała im bikini, które wybrała na wypoczynek.

Najnowsze posty i relacje modelki przedstawiają jej rzeczywistość na tureckiej plaży. Monika Miller pokazała się w błękitnym stroju kąpielowym, a także czarnym zestawie ozdabianym cekinami. Dobór takiego stroju doskonale uwydatniał liczne tatuaże wnuczki byłego premiera. Niejeden z obserwatorów pozazdrościł modelce formy i malowniczych krajobrazów.

Super miłego wypoczynku — życzono.

Super stylówa — zachwalano modowy zmysł gwiazdy.

Pięknie wyglądasz — komentowano.

Celebryci rozpoczęli wakacyjny sezon, a to oznacza, że już niebawem będziemy świadkami licznych zdjęć i relacji z ich ekskluzywnych pobytów w kraju oraz za jego granicami. Z pewnością możemy spodziewać się modowych inspiracji oraz recenzji popularnych wakacyjnych kierunków.

Zobacz, jak Monika Miller wygląda na wakacjach:

Monika Miller
fot. instagram.com/monika.milller/
Monika Miller
fot. instagram.com/monika.milller/
Monika Miller
Fragment relacji Moniki Miller na Instagramie (instagram.com/monika.milller/)
Monika Miller
Fragment relacji Moniki Miller na Instagramie (instagram.com/monika.miller/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Przykre wieści dotarły do fanów, kolejna znana para ogłosiła rozstanie. W tle rodzinna tragedia

2. Syn Gessler wziął ślub. Podczas wesela nagle chwycił za mikrofon, zwrócił się do mamy

3. Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła zmarłego męża, do sieci trafiło przejmujące nagranie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].