Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Mrozowska w ogniu krytyki. Naraziła życie dzieci? Internauci grzmią!
Anna Lipska
Anna Lipska 27.12.2023 20:48

Monika Mrozowska w ogniu krytyki. Naraziła życie dzieci? Internauci grzmią!

Monika Mrozowska naraziła swoje dzieci?
Monika Mrozowska, fot. KAPIF

Monika Mrozowska opublikowała radosny świąteczny filmik z dziećmi. Nie spodziewała się zapewne tak ostrej reakcji internautów. Za co ja skrytykowali i czy rzeczywiście naraziła życie swoich dzieci?

Monika Mrozowska: dzieci

Monika Mrozowska jest mamą czworga dzieci, których ojcami jest trzech różnych mężczyzn. Najstarszym jej dzieckiem jest urodzona w 2003 r. Karolina. Jej siostra, Jagoda, przyszła na świat w 2010 r. Z kolei synowie Józef i Lucjan urodzili się w 2014 r. i w 2021 r. Aktorka nie uważa tego za temat tabu, wręcz przeciwnie, nie ma problemów, żeby o tym mówić, ponieważ uważa, że nigdy nie wiadomo, co przyniesie życie. 

Dzielnie stawia czoła samodzielnemu macierzyństwu. Nie narzeka, świetnie sobie radzi, ale często musi stawiać czoła krytyce internautów i tych, którzy “wiedzą lepiej”…

Monika Mrozowska opublikowała niepokojący wpis. Co się z nią dzieje? "Towarzyszy mi jakiś dziwny stan" Monika Mrozowska pokazała zdjęcie: "Mój były mąż i jego piękna żona Karolina". Hyży reaguje: "Przecierasz szlaki"

Monika Mrozowska o niskich alimentach

Jakiś czas temu komentarz internautki pod zdjęciem z urlopu dotknął Mrozowską i postanowiła zdradzić, jak radzi sobie finansowo i jakie ma alimenty na dzieci:

Jestem samodzielną matką z 4 dzieci, z których dwójka dostaje alimenty w łącznej wysokości 1400 zł netto. Nie, nie pomyliłam się z zerami - wyznała.

Na koniec odpowiedziała na pytanie internautki. 

Pracuję, czasami bardzo ciężko od 25 lat. Ćwierć wieku w pracy. Pracuję po to, żeby mnie i moim dzieciom niczego nie brakowało. Pracuję, bo sprawia mi to przyjemność. Pracuję, bo jest sporo rzeczy, w których jestem bardzo dobra. Pracuję, płacę podatki i nie płaczę, że muszę to robić. Pracuję, bo lubię sprawiać sobie i moim bliskim przyjemność, a przede wszystkim mam cholernie wysokie poczucie ODPOWIEDZIALNOŚCI za moje dzieci. I mam obowiązek dać im poczucie bezpieczeństwa, póki nie staną się dorosłe. To moja „kasa” i będę z nią robić to, co będę uważać za stosowne. I w takiego samego przekonania będę uczyć moje córki i synów - dodała Mrozowska.

Kiedy w święta opublikowała radosny filmik ze swoja gromadka, znowu stała się obiektem ataku. Czy słusznie?

Czy Monika Mrozowska naraziła życie swoich dzieci?

Święta to radosny czas i taka tez była atmosfera w samochodzie Moniki Mrozowskiej w drodze na wigilię. Wspólne śpiewanie i uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci - bezcenne:

Kocham ! Kocham ! Kocham ! KOCHAM!!!
To już taka nasza tradycja.Gdy jedziemy do mojej Mamy na Wigilię, Karolcia @k_szacillo rozkręca w aucie imprezę. Karolcia, Jadzia , Józio i Lucek. Fajnie, że mnie wybraliście na swoją mamę - napisała Mrozowska.

Niestety to, co zobaczyli internauci, nie wszystkim się spodobało. Natychmiast zauważyli, że nie wszystkie dzieci Moniki mają zapięte pasy bezpieczeństwa!

  • Jeszcze lepiej jakby mieli zapięte pasy... jak tak można jeździć i jeszcze to puszczać w świat..
  • Mandat powinien być gdzie pasy u dzieci Pani Mrozowska.
  • Pasy.
  • Ja z miłości każe dzieciom pasy zapiać - piszą.

Czy to uzasadniona krytyka?

Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF
Monika Mrozowska, fot. KAPIF