Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Olejnik odpowiedziała na pytanie nt. Piotra Kraśki
Kamila Krótka
Kamila Krótka 16.12.2021 01:00

Monika Olejnik odpowiedziała na pytanie nt. Piotra Kraśki

pjimage (57)
TRICOLORS/East News

Cała Polska dowiedziała się o incydencie z Piotrem Kraśko w roli głównej. Dziennikarz przez sześć lat prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy. Monika Olejnik została zapytana o kolegę ze stacji w programie "Kropka nad i".

Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Przez lata pracował w TVP, skąd przeszedł do TVN, gdzie prowadzi "Fakty". Czy ostatni skandal pokrzyżuje mu plany?

Piotr Kraśko od 6 lat prowadził bez prawa jazdy

Piotr Kraśko nie jest znany ze skandali i rzadko kiedy pojawia się na pierwszych stronach gazet. Teraz jednak "zasłużył sobie" na prawdziwą uwagę. Podczas rutynowej kontroli policji okazało się, że dziennikarz od sześciu lat prowadzi samochód bez ważnego prawa jazdy.

Mimoże Kraśko przeprosił i w mediach społecznościowych wyraził skruchę, media łatwo mu tego nie zapomną. Szczególnie dla TVP temat ten jest prawdziwą pożywką.

Monika Olejnik zapytana o Kraśkę

W związku, że Monika Olejnik związana jest z tą samą telewizją, co Piotr Kraśko, dziennikarka nie uniknęła pytań na jego temat. Gościem "Kropki nad i" był ostatnio wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk, z którym dziennikarka postanowiła porozmawiać nt. Łukasza Mejzy.

Jak wiadomo, spółka polityka związanego ze Zjednoczoną prawicą złozyła obietnicę, że pomoże w leczeniu nieuleczalnie chorych pacjentów metodami, które nie mają potwierdzonej skuteczności medycznej.

- Proszę powiedzieć, czy pan Mejza zasłużył sobie na to, żeby zostać zdymisjonowany? - zapytała Olejnik. - A czy pani kolega redakcyjny powinien mówić o praworządności w serwisach informacyjnych pani stacji, podczas gdy od sześciu lat łamał prawo? - odpowiedział Wawrzyk, nie zbijając jednak Olejnik z tropu.

Dziennikarka szybko odparła:

- Ja prowadzę "Kropkę nad i", a nie Piotr Kraśko. Mogę panu podać telefon do niego. Pozwoli pan, że pan Piotr Kraśko nie rządzi Polską, tylko pan premier Morawiecki. A w rządzie premiera Morawieckiego jest pan Mejza, który oszukiwał rodziny, oferując im pomoc, mówiąc, że pomoże w uleczeniu dzieci śmiertelnie chorych. Widzi pan różnicę, czy nie? Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].