Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Monika Richardson ujawnia, jak wyglądało jej rozstanie z Zamachowskim. Wygadała się, co łączy ich teraz!
Michał Fitz
Michał Fitz 06.07.2023 16:36

Monika Richardson ujawnia, jak wyglądało jej rozstanie z Zamachowskim. Wygadała się, co łączy ich teraz!

Monika Richardson
fot. Świat Gwiazd, KAPiF; Monika Richardson o jej relacji ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson miała już kilku ważnych, życiowych partnerów, a z ostatnim z nich, Konradem Wojterkowskim, rozstała się 2 miesiące temu. W rozmowie z naszą reporterką prezenterka opowiedziała o swoim podejściu do byłych partnerów i relacji z nimi. Nawiązała do Zbigniewa Zamachowskiego, z którym rozchodziła się w nieciekawych okolicznościach.

Monika Richardson o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson była związana ze Zbigniewem Zamachowskim przez 7 lat. Ten jednak w pewnym momencie miał zdradzić swoją małżonkę, a ostatecznie związał się z koleżanką po fachu Gabrielą Muskałą. Prezenterka w rozmowie z nami przyznała, że tamto rozstanie było dla niej ciężkie i przede wszystkim nagłe.

Niedługo po nim nie szczędziła mężowi nieszczególnie przychylnych słów. Czuć było, że ma do niego żal. Jak sama nam wyjawiła, musiała sobie to wszystko przepracować i niejako przeżyć roczną żałobę po tym związku. Jak więc czuje się dziś?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski.png
Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson
fot. KAPiF
Maja Hyży informuje o "kolejnym dziecku". Zrobiła narzeczonemu prezent zaraz po zaręczynach

Monika Richardson o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim

Przez pewien czas atmosfera między Richardson i Zamachowskim zapewne była napięta, ale dziś prezenterka spokojnie tłumaczy, że złych emocji w niej nie ma. Podkreśla, że nie chce być zgorzkniałą kobietą, która latami przeżywa związek. Dodaje, że takie podejście do sprawy mocno utrudnia samorozwój, a ten jest dla niej szalenie istotny.

Teraz jestem gotowa na nową relację, a te stare chce po prostu zamknąć z uśmiechem. Żeby nie myśleć z żalem i już go nie czuć. […] Ja znam kilka kobiet, które nigdy się z rozstaniem nie pogodziły i po 10 latach są już tylko gorzkie, żeby nie powiedzieć kwaśne. To jest bardzo przykry stan moim zdaniem - wyznała Rochardson w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Richardson wywiad.JPG
Monika Richardson mówi o relacjach z byłymi partnerami
fot. Świat Gwiazd

Czy Monika Richardson może wrócić do Zamachowskiego?

Monika Richardson przyznała, że jest gotowa na nowy związek i chętnie by nawet porandkowała, gdyby miała na to więcej czasu. Kategorycznie zaprzeczyła jednak, że są jakiekolwiek szanse na powrót do Zamachowskiego, choć krążyły takie plotki. Niemniej, chce być z nim w dobrej, może nawet przyjacielskiej relacji.

Ja nie wracam. Nie mam takiego zwyczaju. Parę tych związków ważnych w moim życiu się wydarzyło, ale na wszystko jest czas. Był czas na te związki i ten czas się skończył. A teraz, jeżeli mogę się z kimś takim przyjaźnić, to cudownie. Jak mogę być z kimś w poprawnych relacjach, to dobrze. Natomiast jeśli miałabym teraz biegać za kimś z toporem całe życie i opowiadać, jaki jest podły oraz wstrętny, to źle.

Wywiad z Moniką Richardson zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia: