Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z malutką córeczką. "Ma na imię Laura"
Wiola Piróg
Wiola Piróg 05.01.2022 01:00

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z malutką córeczką. "Ma na imię Laura"

Natalia
fot. instagram.com/natalia.kukulska/

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z malutkim dzieckiem. To jej najmłodsza córeczka, Laura, która dwa dni temu obchodziła urodziny. Córka piosenkarki skończyła już pięć lat. "Niech świat da Ci córeczko to, co najlepsze!"

Natalia Kukulska jest piosenkarką, autorka tekstów i producentem muzycznym. W show-biznesie zaistniała już jako mała dziewczynka, nagrywając przebój dla dzieci "Puszek-okruszek". Talent muzyczny odziedziczyła po swoich rodzicach: piosenkarce Annie Jantar i kompozytorze Jarosławie Kukulskim.

Córka Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki, z którym ma trójkę dzieci: syna Jana i dwie córki: Annę i Laurę. Najmłodsza pociecha obchodziła właśnie swoje piąte urodziny. Z tej okazji piosenkarka opublikowała post, w którym złożyła jej życzenia, a także pokazała kilka jej zdjęć.

- 5 lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru. Wymiar się powiększa i ciągle napełnia szczęściem, ma na imię Laura. Niech świat da Ci córeczko to co najlepsze! Wiem, że jeszcze ma i umie! - napisała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska jest mamą

Natalia Kukulska straciła mamę kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Dziś sama jest matką. Jak wyznała, w wywiadzie dla Vivy zawsze starała się być taką mamą, jaką uważała, że powinna być, czyli bliską i ciepłą.

Wyznała, że zależało jej na byciu mamą, której dzieci będą mogły wszystko powiedzieć i nie będą musiały kłamać. Zdradziła także, że ważne jest dla niej wspólne spędzanie czasu i jedzenie posiłków. Przyznała, że gotowała codziennie, a jeśli nie mogła, to starała się, chociaż wszystko przygotować.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Tragiczne wieści gruchnęły nagle, uwielbiana aktorka znaleziona martwa 2. Niebywałe, co właśnie pojawiło się na profilu Donalda Tuska. Łzy same cisną się do oczu 3. Wielka radość w życiu Andrzeja Piasecznego, zewsząd napływają gratulacje

Źródło: instagram.com, viva.pl, pl.wikipedia.org

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].