Swiatgwiazd.pl
Projekt Lady

instagram.com/

Natalia z "Projektu Lady" przeszła kilka operacji plastycznych. Zmieniła się nie do poznania

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Uczestniczka programu „Projekt Lady” zmieniła się nie do poznania. Mowa o Natalii Lieber, która postanowiła skorzystać z pomocy chirurgów i nieco poprawić swój wygląd. Oprócz tego Natalia zdecydowała się niedawno również na długie posiedzenie u fryzjera. O wszystkim chętnie informowała internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  • Uczestniczka programu „Projekt Lady” przeszła metamorfozę

  • Natalia Lieber nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej

  • „Projekt Lady” to nie jedyny format telewizyjny, w którym wystąpiła

„Projekt Lady” pojawia się na antenie TVN od 2016 roku. Na potrzeby programu produkcja wybiera kilkanaście młodych dziewcząt, które przez kilka tygodni uczą się dobrych manier pod okiem specjalistów. Nad całym przedsięwzięciem czuwa Małgorzata Rozenek-Majdan, która wspiera uczestniczki w powierzonych im zadaniach. Jedną z nich była Natalia Lieber.

Metamorfoza bohaterki „Projektu Lady”

Natalia Lieber zdecydowała się na udział w „Projekcie Lady” w 2019 roku. Na antenie TVN pojawiła się wówczas 4. z kolei edycja reality show. Przypomnijmy, że w 4. odsłonie „Projektu Lady” na miano zwyciężczyni zapracowała Liubov Miruk, o czym informowano także na oficjalnym profilu programu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

To właśnie udział we wspomnianym reality show przyniósł Natalii Lieber popularność. Uczestniczka odpadła w dziewiątym odcinku „Projektu Lady”. Zgłosiła się do programu w wieku 22-lat, była wówczas studentką dziennikarstwa.

Jak przedstawiał osobę Natalii zamieszczony na stronie „Projektu Lady” opis, dziewczyna uważa się za prawdziwą gadułę. Dodatkowo już wtedy podkreślano, iż Natalia określa się jako fankę wszelkich zabiegów kosmetycznych.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim życiu. Zawiodła się na wielu osobach

CZYTAJ DALEJ

- Fanka zabiegów kosmetycznych, kwasu hialuronowego i przedłużanych włosów. (...) Wie, że mogłaby te pieniądze zainwestować w edukację, ale sama nie widzi w tym żadnego celu. I nie czuje takiej potrzeby - czytamy w serwisie.

Dziś fani programu „Projekt Lady” mogliby mieć trudność z rozpoznaniem Natalii Lieber na zdjęciu czy ulicy. Dziewczyna postawiła bowiem na zmiany. Dotyczyły między innymi uczesania. Jak chwaliła się internautom na Instagramie, specjaliści zadbali o to, by wpadające w czerń długie kosmyki zmieniły kolor na ciemny blond. Zajęło im to kilkanaście godzin.

Uczestniczka „Projektu Lady” przyznała się, że powiększyła sobie usta i zoperowała nos. W kwietniu dała obserwatorom na Instagramie znać o zabiegu modelowania linii żuchwy, któremu postanowiła się poddać. Specjaliści zajęli się także jej policzkami.

- Przy okazji zrobiłam też malutko bo po 0,5ml kwasu w policzki efekt super naturalny, takie lekko podkreślone kości policzkowe! (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - napisała w social mediach.

Nie tylko „Projekt Lady”

O czym nie każdy wie, „Projekt Lady” nie jest jedyną produkcją telewizyjną, w której postanowiła wziąć udział Natalia Lieber. Wystąpiła bowiem też w innym popularnym show Polsatu.

Chodzi o program „Love Island. Wyspa miłości”. Natalia Lieber spróbowała szczęścia w 2. edycji show, która pojawiła się na antenie w 2020 roku. Pożegnała się z formatem jednak dość szybko, ostatecznie nie znajdując miłości.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: WP, TVN, Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >