Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje 36-letnia aktorka. Dwa tygodnie wcześniej zmarł jej mąż
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 14:23

Nie żyje 36-letnia aktorka. Dwa tygodnie wcześniej zmarł jej mąż

Nie żyje popularna aktorka, fot. instagram.com/sophieasuccess
Nie żyje popularna aktorka, fot. instagram.com/sophieasuccess

Nie żyje znana gwiazda filmów dla dorosłych, Sophie Anderson. Aktorka zmarła w wieku 36 lat. Co ciekawe, jeszcze niedawno jej partner próbował oszukać internautów informacją o jej rzekomej śmierci.

Sophie Anderson nie żyje

Sophie Anderson, pochodząca z Wielkiej Brytanii gwiazda filmów dla dorosłych, mająca na koncie występy w najpopularniejszych amerykańskich brandach branży, zmarła w wieku 36 lat.

O jej odejściu poinformowała jej przyjaciółka, również działająca w tym samym biznesie, Rebecca More, która w poruszającym wpisie zdradziła, jaka tak naprawdę była aktorka.

Tętniąca energią, zabawna, życzliwa dusza, która od zewnątrz wydawała się prowokująca, ale wewnątrz była bardzo wrażliwa. Byliśmy ze sobą bardzo blisko i spędziliśmy razem szalony czas, który był dla nas wyjątkowy. Taką ją zapamiętam - napisała.

Lekarze zdecydowali o najgorszym. Dramat ojca Britney Spears. To musi poruszyć nawet serce córki, dla której był tyranem Matka Kevina po latach odtworzyła kultową scenę z filmu. Wideo jest hitem, choć czas nie oszczędził aktorki... Mamy nowe zdjęcia

Przyczyny śmierci Sophie Anderson

Przyczyna śmierci Sophie Anderson póki co nie została podana do wiadomości publicznej. Wiadomo jedynie, że przed dwoma tygodniami zmarł jej partner, Oliver Spedding, były piłkarz, który w ostatnim czasie również rozpoczął pracę w branży pornograficznej.

Co ciekawe, jeszcze we wrześniu mężczyzna oszukał internautów, przekonując ich o śmierci swojej ukochanej. Posunął się nawet do publikacji informacji na temat rzekomego pogrzebu. Ostatecznie fałszywe wieści zdementowała wkrótce Rebecca More.

Kim była Sophie Anderson?

Karierę w branży Sophie Anderson rozpoczęła w 2017 r., by rok później zyskać sławę w internecie dzięki viralowym nagraniom zrealizowanym u boku Rebeki More. Gwiazda próbowała swoich sił również w muzyce.

Aktorka była też działaczką na rzecz osób LGBTQ. Sama identyfikowała się jako osoba panseksualna. W przeszłości zmagała się z uzależnieniem od kokainy, którą rzuciła, gdy zaszła w ciążę.