Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lekarze zdecydowali o najgorszym. Dramat ojca Britney Spears. To musi poruszyć nawet serce córki, dla której był tyranem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.12.2023 21:19

Lekarze zdecydowali o najgorszym. Dramat ojca Britney Spears. To musi poruszyć nawet serce córki, dla której był tyranem

Britney Spears
Tragedia ojca Britney Spears, fot. Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS?instagram.com/britneyspears

Britney Spears z całą pewnością nie miała najłatwiejszej relacji z rodzicami. Gwiazda popu dopiero kilka lat temu w zupełności się usamodzielniła. Po długim czasie była w stanie wybaczyć swojej matce, a teraz przekazano dramatyczne wieści o jej ojcu. Lekarze zostali zmuszeni do ostateczności z powodu kłopotów zdrowotnych mężczyzny.

Britney Spears nie miała łatwej relacji z rodzinami

Choć na całym świecie znana była jako "księżniczka popu", a jej utwory skandowano przez tysiące fanów, życie osobiste Britney Spears nie było usłane różami. O ciężkich doświadczeniach opowiedziała w książce "Kobieta, którą jestem". Poruszyła w niej wiele wątków dotyczących prywatności i miłosnych relacji m.in.: z Justinem Timberlakiem.

Przez wiele lat na pierwszych stronach gazet opisywano jednak jej trudną relację z rodzicami. Ojciec Britney Spears przez ponad dekadę miał pełną kontrolę nad jej sprawami osobistymi, medycznymi oraz finansowym. Konflikt między spokrewnionymi zakończył się sprawą w sądzie.

W 2021 roku spór zakończył się usunięciem Jamiego Spearsa z roli "opiekuna" piosenkarki. Relacje między rodziną nigdy nie wróciły do normy, choć Britney Spears nie tak dawno postanowiła przebaczyć swojej matce.

Doda spotkała się z Britney Spears. Wręczyła jej prezent i wykonała gest, którego księżniczka popu nie cierpi Ubrali Marylę Rodowicz jak młodą Britney Spears. "Lateksowa królowa". To wcale nie fotomontaż

Britney Spears wybaczyła matce. Kobiety spotkały się po kilku latach

Więzi matki z córką od lat były chłodne ze względu na utrzymywanie kobiety przez piosenkarkę. Według "Daily Mail" kobieta nie była w stanie zapewnić sobie stabilności finansowej, co prowadziło do licznych konfliktów, a nawet spotkań w sądzie.

Ostatecznie pod koniec maja 2023 roku pojawiła się nić porozumienia między paniami, gdy matka Britney Spears odwiedziła ją po latach w domu. O radosnym spotkaniu gwiazda powiadomiła w mediach społecznościowych.

Moja słodka mama pojawiła się wczoraj pod moimi drzwiami po trzech latach... to już tyle czasu minęło... z rodziną zawsze są rzeczy, które trzeba rozwiązać... ale czas leczy wszystkie rany!!! […] czuję się tak błogosławiona, że udało nam się spróbować wszystko naprawić!!! Tak bardzo Cię kocham.

Niestety sytuacja z matką nie jest jedynym zmartwieniem Britney Spears. Zagraniczne media informują o ogromnej tragedii jej ojca.

Ojciec Britney Spears przeżywa dramat. Lekarze zdecydowali się na ostateczność

Po utracie opieki nad piosenkarką Jamie Spears rzadko pojawiał się na łamach portali plotkarskich. Teraz jednak zagraniczne media zawiadamiają o poważnych kłopotach zdrowotnych mężczyzny.

Ojciec Britney Spears niedawno przechodził operację wymiany stawu kolanowego, która zakończyła się infekcją w nodze. Według doniesień portalu "Page Six" lekarze przeprowadzili wiele zabiegów w celu ratowania mężczyzny, jednak byli zmuszeni do ostateczności.

W październiku 2023 roku amputowano nogę ojcu piosenkarki. Gwiazda na razie nie skomentowała doniesień, ani nie odniosła się do tragedii w mediach społecznościowych.

Britney Spears
Tragedia ojca Britney Spears, fot. Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS
Britney Spears
Tragedia ojca Britney Spears, fot. Sharky / Splash News/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk; pagesix.com