Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda spotkała się z Britney Spears. Wręczyła jej prezent i wykonała gest, którego księżniczka popu nie cierpi
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.12.2023 13:55

Doda spotkała się z Britney Spears. Wręczyła jej prezent i wykonała gest, którego księżniczka popu nie cierpi

Doda spotkała się z Britney Spears, fot. KAPiF; Splash News/EAST NEWS
Doda spotkała się z Britney Spears, fot. KAPiF; Splash News/EAST NEWS

Doda spotkała się z Britney Spears i wręczyła swojej idolce wyjątkowy prezent. W wywiadzie, którego udzieliła po spotkaniu, wyznała, że podczas rozmowy z gwiazdą pop doszło do nieoczekiwanego zdarzenia.

Doda fanką Britney Spears

Doda nigdy nie ukrywała, że jedną z jej największych idolek jest Britney Spears, gwiazda amerykańskiego popu, która zyskała sławę na przełomie lat 90. i dwutysięcznych i wykreowała dziesiątki niezapomnianych przebojów.

Możliwość spotkania się w cztery oczy z artystką była dla polskiej piosenkarki wyjątkowym wydarzeniem i jak przyznała w wywiadzie udzielonym wkrótce później, bardzo zależało jej na rozmowie z wokalistką.

Jestem jej fanką od samego początku, uwielbiam ją, chciałam jej dać jak najwięcej wsparcia i uśmiechu - wyznała Doda dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Doda obiektem agresji internautów po tym, co wrzuciła do sieci. Ktoś tu przekroczył granice dobrego smaku Ubrali Marylę Rodowicz jak młodą Britney Spears. "Lateksowa królowa". To wcale nie fotomontaż

Doda o Britney Spears

Doda miała okazję porozmawiać z Britney Spears na backstage'u i jak zdradziła, przekonywała ją, by “nie przejmowała się niczym i nikim”. Co ciekawe, wręczyła jej też wyjątkowy upominek.

Nie miałam czasu na przygotowanie czegoś większego, a to taki polski akcent na szczęście. Dziewczyny w Stanach zwariowały na punkcie bursztynu, bo tam jest on niedostępny - wyjawiła piosenkarka.

Podczas wręczania prezentu doszło do nieoczekiwanej sytuacji, która bardzo zaskoczyła polską wokalistkę, która była ostrzegana przez fanów, by nie robić przy Britney jednej konkretnej rzeczy. Doda oczywiście nie posłuchała i niesiona emocjami zrobiła coś, czego Britney wręcz nienawidzi. 

Spotkanie dody z Britney Spears

Doda od lat śledzi karierę Britney Spears i jest jedną z jej fanek. Doskonale wiedziała, że amerykańska gwiazda nie lubi, gdy się ją przytula. Jednak podczas ich spotkania to ona sama wyszła z taką inicjatywą. 

Wiem od zagorzałych fanów Britney, którzy śledzą każdy jej krok, że ona nie wychodzi z inicjatywą przytulania się. Kiedy wręczyłam jej prezent i ona przytuliła mnie pierwsza, to prawdopodobnie robiłam wtedy najgłupsze miny świata. Byłam bardzo szczęśliwa i cieszyłam się, że wykonała wobec mnie taki bardzo ciepły gest - zachwycała się Doda.

Choć od pamiętnego spotkania polskiej artystki i Britney Spears w Warszawie, przy okazji promowania przez gwiazdę kolekcji bielizny, minęło już prawie 10 lat, “Dżaga” z pewnością wciąż z uśmiechem na ustach wspomina ten wyjątkowy moment w swoim życiu, jakim była możliwość poznania swojej idolki. Poniżej przypominamy nagrania z tego dnia i ich wspólne zdjęcia. 

Doda i Britney Spears
Doda i Britney Spears, fot. KAPiF
Doda i Britney Spears
Doda i Britney Spears, fot. KAPiF
Doda i Britney Spears
Doda i Britney Spears, fot. KAPiF

Źródło: lifestyle.newseria.pl