Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda ogłosiła radosną nowinę! W intymnej sytuacji otworzyła się przed fanami. Dariusz Pachut miał co nagrywać
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 29.11.2023 10:32

Doda ogłosiła radosną nowinę! W intymnej sytuacji otworzyła się przed fanami. Dariusz Pachut miał co nagrywać

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Jak informował Świat Gwiazd, Doda i Dariusz Pachut wylecieli na wakacje do Tajlandii. Gwiazda zamieściła krótkie nagranie z urlopu, którego autorem jest jej partner. Przekazała w nim cudowne wieści.

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta

Nic nie wskazywało na to, że uczucie Dody i Dariusza Pachuta wypali się w tegoroczne wakacje. Para od miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Publikowali wspólne zdjęcia i relacje z romantycznych wypadów. Doda z całych sił dopingowała ukochanego, gdy ten ruszył zdobyć wodospad Yumbilla w Peru.

Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu gwiazdy i sportowca. Poniekąd potwierdzeniem tych rewelacji były usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani nie zabrali jednak głosu w sprawie, ale to, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie. Sympatycy Dody zaczęli wytykać mu, że złamał serce ich idolce:

 • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować. 
   
 • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. 
   
 • Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie. 
   
 • Kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info. 
   
 • A Doda cierpi! Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda na prezydenta! Tak odpowiedziała McDonalds na poruszający materiał Goniec.pl ze staruszką jedzącą Drwala. Emocje wzięły górę Przekazaliśmy Dodzie prezent od fana. Jej reakcja, gdy go zobaczyła? "Ja matce to dam"

Kulisy rozstania Dody i Dariusza Pachuta

Światu gwiazd udało się dowiedzieć, kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Według naszego informatora para zakończyła swój związek za kulisami show TVP “Roztańczona Polska”. 

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu – mówiło nasze źródło. 

Niektórzy sugerowali, że Doda i Pachut rozstali się tylko na potrzeby promocji “Dream Show”. Wątpliwości te gwiazda rozwiała w oświadczeniu do mediów, które wydała w dniu prezentacji jesiennej ramówki Polsatu – 3 sierpnia. 

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń, za który serdecznie dziękuję, i na który wszyscy czekacie, dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. 

Program Dody nagrywano w okresie, w którym znów została singielką. W jednym z odcinków poruszono temat jej złamanego serca. Niektórzy uznali, że piosenkarka opowiada o Pachucie:

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam.

Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Kiedy Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie?

Przełomowym momentem był koncert “Roztańczony Narodowy”, na którym Doda wystąpiła solo i w duecie ze Smolastym. Po zejściu ze sceny gwiazda została sfotografowana przez paparazzi, gdy wsiada do samochodu. Towarzyszył jej Dariusz Pachut. Wówczas plotki o powrocie ożyły.

Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF

Pachut pojawił się również na jednym z koncertów Dody. Kamery Polsatu zarejestrowały sportowca za kulisami, gdzie spacerował z mamą Rabczewskiej – z panią Wandą, trzymając ją za rękę.

Doda do teraz nie potwierdziła, czy wróciła do Dariusza Pachuta, ale zdaje się, że nie musi tego robić, bo odpowiedź nasuwa się sama. 10 listopada Świat Gwiazd informował, że para zdecydowała się na wspólne wakacje. Na zaproszenie jednego z biur podróży polecieli do Tajlandii:

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Wiadomo też, że po powrocie na Dodę czekają nowe zawodowe wyzwania. Przygotowała dla fanów sporo atrakcji i kolejne koncerty z serii Aquaria Tour.

Na urlopie będą mogli odpocząć z dala od oczu paparazzi, a po powrocie z Tajlandii Dodę czekają kolejne koncerty w Łodzi i Krakowie, a które bilety wyprzedały się w rekordowym tempie.

Doda przekazała radosną nowinę

Tak jak pisaliśmy, Doda i Dariusz Pachut obecnie przebywają w Tajlandii. To właśnie z tego egzotycznego kraju gwiazda przekazała cudowne wieści dla swoich fanów. Poinformowała ich, że 26 stycznia zagra koncert nad morzem:

NARESZCIE! Prosto z miejsca moich snów Powracam z piękną nowiną: GDAŃSK ! Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało ! Do tego DODAtkowe bilety w Łodzi ( mało ale to i tak mega niespodzianka dla spóźnionych)! BILETY DOSTĘPNE JUŻ TERAZ! Linki w bio Ps: wiem ,że zniknęłam ostatnio ale byłam na 4 wyspach ,miałam dużo przygód i zero chęci na telefon. Pozdrawiam Was z pięknego hotelu w Phuket.

To nie koniec fantastycznych wieści. Piosenkarka zapowiedziała, że sceny w Łodzi (20 stycznia), Krakowie (6 stycznia) i Gdańsku będą dokładnie takie same, jak te w Warszawie. Co więcej, ze względu na duże zainteresowanie biletami, zdecydowano się wypuścić kolejną pulę wejściówek na łódzkie show.

A wszystko to Doda zapowiedziała, prezentując się w skąpym bikini nad i w basenie. Jak łatwo można się domyślić, autorem nagrań jest Dariusz Pachut, któremu widok ukochanej w tak zmysłowym stroju musiał podnieść ciśnienie. Spójrzcie tylko na jej kształty – i ten idealnie płaski brzuch! Wow! Aż nam zrobiło się gorąco na widok tych ujęć.