Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ozzy Osbourne jest umierający. Koszmarne doniesienia i zdjęcia niepełnosprawnej legendy muzyki wstrząsnęły fanami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 19:03

Ozzy Osbourne jest umierający. Koszmarne doniesienia i zdjęcia niepełnosprawnej legendy muzyki wstrząsnęły fanami

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne w coraz gorszym stanie, fot. The Image Direct / SplashNews.com/East News

Ozzy Osbourne od lat zmaga się z kłopotami zdrowotnymi, jednak obecnie sytuacja wydaje się bardzo poważna. Po ostatniej operacji muzyk zaczął widzieć finał swojego życia. Otwarcie mówi o przemijaniu i wizji odejścia. Najnowsze zdjęcia scenicznej legendy nie napawają fanów nadzieją.

Ozzy Osbourne zmaga się z bolesnymi dolegliwościami

Muzyk od wielu lat zmaga się z problemami, a jedną z najbardziej dotkliwych dolegliwości jest postępująca choroba Parkinsona. Od 2003 roku mierzy się z kłopotami dotyczącymi sprawności kręgosłupa oraz szyi. Uciążliwych problemów nabawił się w wyniku wypadku na quadzie.

Teraz do listy dochodzą także kolejne smutne wieści. Ozzy Osbourne po ostatniej operacji kręgosłupa miał usłyszeć od lekarzy straszną diagnozę. Specjaliści znaleźli guza. Muzyk coraz smutniej spogląda na własne życie. W ostatniej rozmowie dla magazynu "Rolling Stone UK" przyznał, że w najlepszym wypadku zostało mu jeszcze 10 lat życia.

W najlepszym razie zostało mi 10 lat, a kiedy jesteś starszy, czas nabiera tempa - stwierdził.

Ozzy Osbourne wydał komunikat ws. swojego zdrowia. Musiał zrezygnować z koncertów Ozzy Osbourne przejdzie poważną operację. Żona artysty wyznała całą prawdą

Ozzy Osbourne szczerze o przemijaniu i eutanazji

Mimo trudności wokalista może liczyć na wsparcie bliskich, w tym ukochanej żony Sharon. Niedawno duet świętował 41. rocznicę małżeństwa. Ozzy Osbourne w wywiadzie nie ukrywał, że był świadkiem wielu śmierci w gronie bliskiej rodziny. Sam nie boi się odejścia, jednak nie chciałby przeżywać ostatnich momentów w cierpieniu.

Nie boję się śmierci, ale nie chcę mieć długiego, bolesnego i nieszczęśliwego życia. Widziałem, jak mój ojciec umierał na raka.

Ozzy Osbourne wypowiedział się także na temat eutanazji, która w Szwajcarii jest legalna już od 1942 roku. Do krajów, które wspomagają "godne odejście" należy także Holandia, Belgia, Kanada czy Luksemburg.

Podoba mi się pomysł, że jeśli cierpisz na śmiertelną chorobę, możesz pojechać do dowolnego miejsca w Szwajcarii i szybko sobie z tym poradzić - tłumaczył.

Ozzy Osbourne zrezygnował z kariery. Najnowsze zdjęcia szokują

Fani wokalisty byli wniebowzięci, gdy jeszcze do niedawna myślano, że Ozzy Osbourne powróci na scenę. W 2023 roku miał ruszyć z trasą koncertową, jednak została ona odwołana z powodu pogarszającego się zdrowia gwiazdora. 

Nie mam zamiaru tam iść i bezmyślnie kreować się na dawnego Ozzy’ego, szukając współczucia. Jaki w tym, ku***, sens? Nie pojadę tam na pie**zonym wózku inwalidzkim - mówił rozgoryczony.

Najnowsze zdjęcia, na których widać osłabionego 74-latka na wózku inwalidzkim wywołały poruszenie w mediach społecznościowych. Fani są szokowani obecnym stanem idola.

  • Niech Bóg ma go w opiece.
  • Może jeszcze do nas wróci…
  • To takie smutne.

Przykro patrzeć na legendę w takim stanie.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne w coraz gorszym stanie, fot. The Image Direct / SplashNews.com/East News
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne w coraz gorszym stanie, fot. Devin Wright news.navy.mil, Public Domain, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=586752

Źródło: rollingstone.co.uk