Swiatgwiazd.pl
Big Scythe

fot.instagram.com/bigsajt/

Nie żyje raper Big Scythe, był synem reprezentanta Polski. Wiek, kariera, przyczyna śmierci

8 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

W wieku 25 lat odszedł polski raper, Big Scythe. Mężczyzna przez dłuższy czas borykał się z problemami zdrowotnymi. Ostatnie momenty życia spędził w szpitalnym oddziale. Media poinformowały o nagłym odejściu w upamiętniających wpisach.

25-latek w branży muzycznej współpracował przede wszystkim z raperem o pseudonimie Tymek. Przy współpracy artystycznej powstały dobrze znane utwory takie jak m.in.: "Język ciała" oraz "Anioły i demony".

O śmierci Big Scythe poinformował portal glamrap.pl. Smutne informacje potwierdził klub Wisła Kraków, w którym grał ojciec muzyka. Aleksander Kosowski, który skrywał się pod pseudonimem Big Scythe miał zaledwie 25 lat.

Nie żyje Big Scythe

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o śmierci utalentowanego rapera. Kondolencje dla rodziny mężczyzny zostały przekazane również w oświadczeniu klubu piłkarskiego, z którym współpracował ojciec muzyka.

Edward Miszczak EA

Edward Miszczak odchodzi z TVN? Był dyrektorem programowym od 1998 roku

CZYTAJ DALEJ

W środę 8 czerwca 2022 roku piłkarską Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego – syna Kamila Kosowskiego. W imieniu klubu i całej wiślackiej społeczności byłemu pomocnikowi Białej Gwiazdy składamy głębokie wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje czytamy w oświadczeniu.

Big Scythe borykał się z chorobami

Pod koniec maja do sieci trafił najnowszy utwór muzyka "Jedyne bodźce", jednak artysta nie mógł świętować premiery teledysku z powodu problemów zdrowotnych. Wnioskując z jego mediów społecznościowych, raper w ostatnim czasie przebywał w szpitalu.

Muzyk już w kwietniu bieżącego roku informował o pogarszającym się stanie zdrowia. Big Scythe mógł liczyć na wsparcie bliskich oraz wytwórni muzycznej, z którą współpracował. Nikt jednak nie przypuszczał, że kłopoty rapera będą miały tak tragiczny finał.

po pierwsze moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już coraz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kg, czuję się trochę słabszy niż wcześniej, dlatego o to też chciałbym zadbać — pisał w oświadczeniu z kwietnia.

Jeszcze do niedawna muzyk był pełen nadziei na polepszenie swojego stanu zdrowia. Fanom zapowiadał pojawienie się nowej twórczości oraz powrót do koncertowania, co sprawiało mu przyjemność.

muzycznie mam bardzo dużo numerów dla was i będziemy jeszcze kminić z Kartkym jak to rozwiązać, połączyć itd. [...] koncertowo jak uda mi się wrócić do pełni sił wracam na scenę do Kartkiego i daje z siebie sto procent, bez zejść po 20-30 minutach. [...] mam ogromny głód muzyczny i chciałbym się nim z wami podzielić, więc niedługo będzie dużo głośniej o mnie — obiecywał fanom.

Aleksander Kosowski odszedł w wieku zaledwie 25 lat, pozostawiając branżę muzyczną oraz fanów w żałobie. Artysta chciał przekazać swoim słuchaczom jeszcze sporo twórczości. W tych trudnych chwilach przekazujemy wyrazy szczerego współczucia rodzinie i przyjaciołom rapera.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Obraza dla panny młodej". Eliza Trybała wybrała się na ślub koleżanki w ryzykownej stylizacji

  2. Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

  3. Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Czy wiesz, ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6

Ile lat skończyła Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Polskie gwiazdy, które zmarły w młodym wieku. Niektóre śmierci do dziś owiane są tajemnicą

Anna Przybylska, Dariusz Siatkowski czy Agata Mróz to znani i cenieni Polacy, którzy zmarli tragicznie, młodo lub w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zobacz galerię >

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Marian Opania

Życie Gwiazd

Marian Opania jest z żoną od ponad 60 lat. "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia"

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz o życiowych zmianach i życzeniach dla byłego męża. "Rozmawiamy przez prawników"

Czytaj więcej >
Joanna Kołaczkowska

Życie Gwiazd

Joanna Kołaczkowska to "królowa polskiego kabaretu". Jaka jest prywatnie?

Czytaj więcej >
Meghan Trainor, Daryl Sabara

Życie Gwiazd

Meghan Trainor jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka

Czytaj więcej >
Twoja twarz brzmi znajomo

Życie Gwiazd

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz kolejnym, "najmłodszym" uczestnikiem show

Czytaj więcej >
Dariusz Wieteska, Urszula Zawadzka-Wieteska

Życie Gwiazd

Dariusz Wieteska po 8 latach miał rozstać się z żoną. Od dawna nie pokazywali się wspólnie

Czytaj więcej >