Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje syn Reginy King. Miał tylko 26 lat
Kamila Krótka
Kamila Krótka 22.01.2022 01:00

Nie żyje syn Reginy King. Miał tylko 26 lat

pjimage - 2022-01-22T140244.130
unsplash.com/@dtomaseti

Regina King poinformowała o śmierci syna. Alexander Ian Jr. w wieu 26 popełnił samobójstwo. Zrobił to zaledwie dwa dni po tym, jak obchodził urodziny. "Nasza rodzina jest wstrząśnięta" - przekazała aktorka.

Regina King jest zdobywczynią Oscara oraz Złotego Globu. Jej jedyne dziecko właśnie popełniło samobójstwo.

Nie żyje syn Reginy King

W piątek media obiegła smutna wiadomość. Aleksander Ian Jr. odebrał sobie życie. 26-latek był jedynym synem amerykańskiej aktorki. Urodził się w 2007 roku jako owoc jej małżenstwa z producentem Ianem Alexandrem.

Regina King potwierdziła wiadomość o śmierci w rozmowie z "People":

- Nasza rodzina jest wstrząśnięta stratą Iana. Był jasnym światłem, któremu tak bardzo zależało na szczęściu innych. Nasza rodzina prosi o szacunek w tym prywatnym czasie.

Kim był Alexander Ian Jr.?

Alexander Ian Jr. stał się znany nie tylko dzięki utalentowanym rodzicom. Sam był DJ-em, występował pod pseudonimem desduné. Pracował też jako szef kuchni, marzył o posiadaniu własnej restauracji.

Jego mama jest z kolei znaną aktorką. Otrzymała Oscara i Złoty Glob za rolę w "Gdyby ulica Beale umiała mówić". Zagrała też w znanych filmach, jak "Ray" oraz serialach: "Watchmen" czy "Seven Seconds".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: