Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Nigdy tak źle nie wyglądałam". El Dursi załamana nadmiernymi kilogramami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.06.2024 19:46

"Nigdy tak źle nie wyglądałam". El Dursi załamana nadmiernymi kilogramami

Klaudia El Dursi
fot. KAPiF

Klaudia El Dursi ostatnio niepokoiła fanów swoim wyglądem. Wtedy się tłumaczyła, ale teraz sama jest zmartwiona. Czy jednak ma do tego jakiekolwiek powody?

Dlaczego Klaudia El Dursi ostatnio schudła?

Klaudia El Dursi stała się znana w show-biznesie dzięki udziałowi w programie “Top Model”. Jej charyzma sprawiła, że została prowadzącą “Hotel Paradise”. Modelka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami. Jednak w ostatnich miesiącach zauważyli oni bardzo poważną utratę wagi, do niezwykle niepokojącego poziomu. Dopiero w marcu przyznała, co było tego przyczyną.

Nie jest to tajemnicą, że mam problemy żołądkowo-jelitowe. One już po prostu tak eskalowały, że przyszedł taki czas, że jedzenie faktycznie sprawiało mi trudność. […] Zaczęło się od nieleczonej bakterii Helicobacter, potem SIBO, IMO. Naprawdę tego jest cała masa. To tak po prostu, jak ta kula śnieżna się nawarstwiało – mówiła El Dursi w “Dzień dobry TVN”.

Jak Klaudia czuje się i wygląda teraz? W nowym wywiadzie ujawniła, że martwi się obecnie zupełnie odwrotnym problemem, niż wcześniej.

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię "na bogato". Nagranie trafiło do sieci Klaudia El Dursi publicznie zbesztana przez matkę. "Nie tak ciebie wychowałam". Gwiazda odpowiedziała

Klaudia El Dursi martwi się dodatkowymi kilogramami. Jak wygląda?

W marcu w “Dzień dobry TVN” El Dursi mówiła o jej pracy nad odzyskaniem utraconej masy ciała.

Waga spadła dość mocno, ale jest coraz więcej. Nie jest już minus dziesięć, ale jest minus sześć kg. Więc jestem na dobrej drodze, żeby wrócić do mojej wagi przed perturbacjami, więc proszę się nie martwić – zapewniała Klaudia.

31 maja zaczęła jednak na Instagramie narzekać na swoją wagę.

No dobra, teraz będzie trochę prywaty. Ostatni raz tyle ważyłam w ciąży. Ostatni trening zrobiłam tak dawno, że nie pamiętam kiedy. Ostatnio tak dużo jadłam jak... A nie, ja nigdy tyle nie jadłam – pisała modelka pod koniec maja.

W nowym wywiadzie dla portalu Pudelek prowadząca “Hotelu Paradise” martwi się, że waży za dużo.

No nigdy tak źle nie wyglądałam [...]. Wydaje mi się, że już jest nieco tych parę kilogramów do przodu za dużo. Od lutego, w zasadzie od marca do dziś utyłam 14 kilogramów. Ważyłam 48, teraz ważę 62 kg – wyjaśniała Klaudia.

Czy jednak rzeczywiście, jak mówi, “nigdy tak źle nie wyglądała”? Poniżej znajdziecie najnowsze zdjęcia modelki, pochodzące z czerwca 2024.

Klaudia El Dursi na nowych zdjęciach

Telewizyjna gwiazda jest od wielu lat w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Jackiem Leszczyńskim. W 2014 roku doczekali się narodzin syna Jana. Razem wychowują też starszego syna modelki, Dawida. Leszczyński zabrał ostatnio ukochaną na Ibizę, skąd pod koniec maja i na początku czerwca publikowała wiele zdjęć i nagrań.

10 czerwca, czyli 3 dni temu, Klaudia pokazała się na premierze platformy streamingowej Max, która zastąpiła HBO Max. Miała na sobie piękny, pomarańczowy kostium, który eksponował jej, jak zwykle doskonałą, sylwetkę. Warto też wspomnieć, że modelka ma 174 cm wzrostu, zatem podana przez nią waga 62 kilogramów zdaniem lekarzy zdecydowanie nie powinna być powodem do niepokoju.

Klaudia El Dursi, jak teraz wygląda, nowe zdjęcia, czy przytyła, czemu schudła
Klaudia El Dursi na premierze platformy Max 10 czerwca 2024, fot. KAPiF
Klaudia El Dursi, jak teraz wygląda, nowe zdjęcia, czy przytyła, czemu schudła
Klaudia El Dursi na Ibizie, czerwiec 2024, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, jak teraz wygląda, nowe zdjęcia, czy przytyła, czemu schudła
Klaudia El Dursi, czerwiec 2024, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Źródło: Pudelek, Dzień dobry TVN