Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię "na bogato". Nagranie trafiło do sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2024 15:33

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię "na bogato". Nagranie trafiło do sieci

Klaudia El Dursi
fot. Instagram/TikTok

Klaudia El Dursi niedawno wyprawiła komunię dla swojego młodszego syna. W mediach społecznościowych pojawiły się kulisy przygotowań do uroczystości. Prowadząca "Hotelu Paradise" nie żałowała na wystrój i poczęstunek.

Komunie dzieci gwiazd. O nich jest głośno w tym sezonie

Maj to miesiąc, w którym część gwiazd polskiego show-biznesu oddaje się przygotowaniom do komunii swoich pociech. W mediach społecznościowych co rusz obserwujemy zdjęcia z rodzinnych imprez.

Internauci z zapałem oceniają stylizacje gwiazd, a także nie mogą nadziwić się ich kreatywności w kwestii organizacji przyjęć. Nie tak dawno wszyscy trąbili o wyjątkowej komunii jedynego syna Krzysztofa Rutkowskiego. O ekscentrycznym guście jego rodziców wiadomo od dawna, jednak tym razem przebili samych siebie.

Detektyw wraz z ukochaną postanowił połączyć uroczystość chłopca z własnym ślubem. Impreza była więc huczna, pełna muzyki, tańców i luksusowych prezenterów. Następca gwiazdora miał nawet otrzymać z tej okazji samochód elektryczny.

Na organizację imprezy wydam około 100 tysięcy. Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu - wyznał Krzysztof Rutkowski w rozmowie z portalem o2.pl.

Okazuje się, że nie tylko znany detektyw nie szczędzi grosza na rodzinną imprezę. Klaudia El Dursi zaskoczyła przyjęciem komunijnym dla syna. Królował przepych i stosy słodkości. Szczegóły poniżej.

Gąsiewska poszła w tym na komunię. Pod zdjęciami burza: "Trochę skromności" Zdjęcia z pierwszej komunii syna El Dursi w sieci. Przesadziła?

Klaudia El Dursi wyprawiła komunię dla syna. Przebiła Rutkowskiego?

Modelka i telewizyjna prezenterka doczekała się dwójki synów. To właśnie fakt macierzyństwa przykuł uwagę jurorów "Top Model", gdy celebrytka dopiero rozpoczynała swoją karierę w show-biznesie. Starszego syna, Dawida, powitała na świecie w wieku 19 lat. Później do rodziny dołączył Jan.

To organizacją młodszego z chłopców zajęła się Klaudia El Dursi w ostatnim czasie. W mediach społecznościowych relacjonowała przygotowania do komunii. Nie brakowało na jej drodze wyzwań.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić - wyznała.

Ostatecznie gwieździe udało się urządzić niezapomnianą imprezę dla swojego syna. Wyszło "na bogato"? Takich widoków można tylko pozazdrościć.

Klaudia El Dursi wyprawiła komunię dla syna. Słodkości i bogactwo ozdób

Impreza syna prezenterki odbyła się w wielkim stylu. Goście mogli cieszyć się wieloma atrakcjami zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu. Celebrytka postawiła na animatora, który zajął czas najmłodszym, a także na budkę z lodami.

Wystrój został zachowany w kremowych, beżowych odcieniach ze złotymi dodatkami. Nie brakowało świeżych kwiatów, mnóstwa balonów, a także słodkich przekąsek. Takiej imprezy nie powstydziłby się nawet Krzysztof Rutkowski. 

Klaudia El Dursi z pewnością może rywalizować z detektywem o miano najsłynniejszej komunii wśród dzieci gwiazd podczas tegorocznego sezonu. Uroczystość Jasia była z pewnością warta zapamiętania.

Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. TikTok
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. TikTok
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. TikTok
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. TikTok
Komunia syna Klaudii El Dursii, fot. Instagram
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. Instagram