Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdjęcia z pierwszej komunii syna El Dursi w sieci. Przesadziła?
Anna Lipska
Anna Lipska 20.05.2024 16:49

Zdjęcia z pierwszej komunii syna El Dursi w sieci. Przesadziła?

Klaudia El Dursi
fot. KAPIF/Instagram

Klaudia El Dursi ma za sobą wyjątkowy dzień. Jej młodszy syn przystąpił do pierwszej komunii świętej. Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci. Przesadziła?

Klaudia El Dursi: dzieci

Klaudia El Dursi ma dwóch synów. Dawid, urodził się w 2009 roku. Przyszła gwiazda TVN miała wtedy 19 lat. Jej związek z ojcem chłopca rozpadł się pomimo prób stworzenia rodziny. Przez wiele lat panowała między nimi niezgoda, jednak z biegiem czasu ich relacje nie tylko uległy poprawie, ale wręcz zamieniły się w przyjaźń.

Uwielbiamy się, kochamy się. [...] Musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy. Nie wyobrażam sobie czasu wolnego bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia – mówiła Klaudia w rozmowie z portalem Pomponik.

Obecnym partnerem El Dursi jest przedsiębiorca Jacek Leszczyński. Para doczekała się w 2014 roku syna Jana. Młodsza pociecha gwiazdy właśnie przystąpiła do pierwszej komunii świętej.
 

Klaudia El Dursi publicznie zbesztana przez matkę. "Nie tak ciebie wychowałam". Gwiazda odpowiedziała Fani zaczęli krytykować Klaudię El Dursi. Za wszystkim stoi smutna prawda. Słowa o chorobie łamią serce

Klaudia El Dursi o pierwszej komunii syna

W połowie kwietnia Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat przyjęcia z okazji komunii świętej. Zdradziła wówczas, że zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zadbają o każdy szczegół.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji — napisała jakiś czas temu Klaudia El Dursi na Instagramie.

Zastanawiała się, jak zachować umiar w organizacji takiego przyjęcia, żeby wszyscy byli zadowoleni:

Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić - rozmyślała.

Jak wyszło?

Pierwsza komunia syna Klaudii El Dursi

Pierwsza komunia Jasia już się odbyła, a zdjęciami z przyjęcia podzielił się jego babcia, Bożena El Dursi. Czy Klaudii udało się zachować umiar? Fotki pokazują, że było “na bogato”!

Przejęta mama zadbała o każdy szczegół. Uwagę przykuwają wspaniałe dekoracje, balony, świeże kwiaty i słodki poczęstunek. Były też atrakcje dla najmłodszych gości. El Dursi wynajęła bowiem animatora dla dzieci, który miał za zadanie uatrakcyjnić im czas. Podczas przyjęcia każdy mógł też skorzystać z budki z lodami. Przesada? Zdjęcia poniżej.

Komunia syna Klaudii El Dursii, fot. Instagram
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. Instagram
Komunia syna Klaudii El Dursii, fot. Instagram
Komunia syna Klaudii El Dursi, fot. Instagram