Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > BYŁY i obecny partner na zdjęciu u Klaudii El Dursi! Pierwszy raz pokazała ojca starszego syna. Jak wygląda?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.02.2024 17:10

BYŁY i obecny partner na zdjęciu u Klaudii El Dursi! Pierwszy raz pokazała ojca starszego syna. Jak wygląda?

Klaudia El Dursi
Były i obecny partner Klaudii El Dursi, fot. Instagram

Klaudia El Dursi nigdy nie pokazywała byłego partnera, ojca swojego starszego syna. Teraz niespodziewanie pochwaliła się rodzinnym spotkaniem… podczas służbowego wyjazdu na drugim krańcu świata. Jak wygląda ojciec Dawida?

Klaudia El Dursi kręci nowy sezon "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi w przeszłości występowała w epizodycznych rolach serialowych. Rozpoznawalność przyniosła jej funkcja „wodzianki” w talk-show Kuby Wojewódzkiego, jednak prawdziwa sława przyszła dzięki udziałowi w 8. sezonie „Top Model” w 2019 roku. Dostała wtedy złoty bilet, lecz ostatecznie zajęła 5. miejsce.

Po programie stacja TVN nie zapomniała jednak o Klaudii. Od 2020 roku jest prowadzącą w reality show „Hotel Paradise”. 6 stycznia 2024 roku ogłosiła, że właśnie ruszyły zdjęcia do nowego sezonu. Okazuje się jednak, że El Dursi nie wyjechała do egzotycznych zakątków sama. W podróż służbową zabrała rodzinę, wszystkie szczegóły i zdjęcia poniżej.

Fani zaczęli krytykować Klaudię El Dursi. Za wszystkim stoi smutna prawda. Słowa o chorobie łamią serce Tak naprawdę wyglądają włosy Klaudii El Dursi! Różnica jest ogromna. Wreszcie pokazała się bez peruki

Klaudia El Dursi: związki, synowie, były partner

Klaudia El Dursi ma dwóch synów. Pierwszy z nich, Dawid, urodził się w 2009 roku. Przyszła gwiazda TVN miała wtedy jedynie 19 lat. Jej związek z ojcem chłopca rozpadł się pomimo licznych prób stworzenia rodziny. Przez wiele lat panowała między nimi niezgoda, jednak z biegiem czasu ich relacje nie tylko uległy poprawie, ale wręcz zamieniły się w wielką przyjaźń.

Uwielbiamy się, kochamy się. [...] Musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy. Nie wyobrażam sobie czasu wolnego bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia – mówiła niedawno Klaudia w rozmowie z portalem Pomponik.

Obecnym partnerem El Dursi jest przedsiębiorca Jacek Leszczyński. Para doczekała się w 2014 roku syna Jana. Klaudia często pokazuje w sieci zdjęcia ukochanego oraz synów, jednak nigdy wcześniej nie ujawniła, jak wygląda ojciec Dawida. Teraz się to zmieniło. Mamy zdjęcie, znajdziecie je poniżej.

Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Klaudia El Dursi z obecnym partnerem i synami, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Jak wygląda były partner Klaudii El Dursi? Zdjęcie

Na początku stycznia El Dursi napisała na Instagramie, że kolejne trzy miesiące spędzi w egzotycznych krajach. Gwiazda wyjechała, bo kręci kolejny sezon „Hotel Paradise”. Obecnie przebywa w Singapurze – to właśnie stamtąd Klaudia pokazała urocze zdjęcie synów z ich ojcami.

Tymczasem w Singapurze. Jacy ojcowie, tacy synowie – napisała El Dursi.

Na fotografii widać obu chłopców, Dawida i Jana, obejmowanych czule przez swoich ojców. Widzicie podobieństwo?

Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Synowie Klaudii El Dursi ze swoimi ojcami, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Klaudia El Dursi kręci “Hotel Paradise”, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Klaudia El Dursi z synami, fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Klaudia El Dursi, fot. KAPiF
Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Klaudia El Dursi, fot. KAPiF