Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To tak wygląda chłopak Natalii Janoszek?! Jest gwiazdą serwisu dla dorosłych. Wrzucił ich romantyczne zdjęcie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.02.2024 10:20

To tak wygląda chłopak Natalii Janoszek?! Jest gwiazdą serwisu dla dorosłych. Wrzucił ich romantyczne zdjęcie

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. KAPiF/Instagram

Natalia Janoszek na dobre wróciła do mediów społecznościowych po głośnej aferze z Krzysztofem Stanowskim. Internautom niedawno pokazała kolejną podróż, tym razem do Stanów Zjednoczonych. Jedno ze zdjęć rozpala do czerwoności. Celebrytka pokazała się w objęciach prawdziwego przystojniaka. Co ich łączy?

Natalia Janoszek wraca do show-biznesu po głośnej aferze

Aktorka jeszcze do niedawna widniała w show-biznesie jako utalentowana gwiazda Bollywood z aspiracjami do podboju Stanów Zjednoczonych. Materiał Krzysztofa Stanowskiego obnażył jednak kłamstwa i zupełnie zrujnował jej wizerunek. Natalia Janoszek zrobiła sobie długą przerwę od show-biznesu po głośnym materiale.

Niedawno jednak postanowiła wrócić w wielkim stylu, zaczynając od występu w programie "Królowe przetrwania". Teraz zajęła się także regularnym kontaktem z internautami w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kulisy kolejnych zagranicznych podróży.

Niedawno udało jej się spędzić krótkie wakacje w Las Vegas. Jedno ze zdjęć rozpaliło ciekawość internautów. Kim jest przystojniak, od którego nie mogła oderwać się Natalia Janoszek? Dorabia w dość kontrowersyjny sposób.

Co z tym Stanowskim? Najpierw ujawnia tajemnice Derpienski, a potem staje w jej obronie? I to w temacie "LATYNOSKIEGO MILIARDERA"! Natalia Janoszek zafundowała traumę własnym rodzicom. Afera ze Stanowskim to przy tym nic

Natalia Janoszek pokazała kolejną podróż. Nie spędzała czasu samotnie

Przed głośną aferą Natalia Janoszek chętnie pokazywała internautom swoje podróże na najsłynniejsze filmowe wydarzenia w tym na festiwal w Cannes. Na jej profilu można było zobaczyć zdjęcia z prywatnych helikopterów, luksusowych hoteli czy ścianek. Po krótkiej nieobecności powróciła do dawnych publikacji.

Obecnie pokazuje obserwatorom podróż do Stanów Zjednoczonych, która może zakończyć się dla niej "tajemniczym projektem". Wiele polskich gwiazd spełnia swoje marzenia na Zachodzie. Nie wybrała się jednak w dalekie rejony tylko dla kariery. Wolny czas spędziła m.in. w Las Vegas.

Na jednym z opublikowanych zdjęć można zobaczyć ją w otoczeniu znajomych. Szczególnie jeden z mężczyzn przyciągnął uwagę internautów. W poście widać jak Natalia Janoszek siedzi na kolana prawdziwego przystojniaka. Czy czas ogłosić kolejną show-biznesową parę? Nie mogli się od siebie odkleić!

Natalia Janoszek w objęciach przystojniaka. Czy tak wygląda jej partner?

Gorące zdjęcie Natalii Janoszek w objęciach tajemniczego mężczyzny mogło zrodzić wiele pytań internautów. Celebrytka rzadko kiedy wpuszcza ich do sfery życia miłosnego, jednak dla Francuza zrobiła wyjątek.

Noa Taieb na co dzień mieszka w Los Angeles i prężnie działa w mediach społecznościowych. Jego profil wypełniony jest zdjęciami z wakacji, a także hucznie spędzanym czasem ze znajomymi. O swojej codzienności opowiada na youtube'owym kanale, a dodatkowo dorabia, za sprawą kontrowersyjnej aplikacji z kontentem dla dorosłych.

Zdjęcie Natalii Janoszek z nocnego wypadu do Las Vegas trafiło także na jego konto, jednak już zostało usunięte. Można więc przypuszczać, że duet łączą jedynie przyjacielskie relacje, choć trzeba przyznać, że stanowią piękną parę. Tylko spójrzcie, jak komfortowo czują się w swoim towarzystwie!

Natalia Janoszek i Noa Taieb
Natalia Janoszek i Noa Taieb
Noa Taieb na OnlyFans
Noa Taieb na OnlyFans
Noa Taieb
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. Instagram
Noa Taieb
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. Instagram
Noa Taieb
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. Instagram
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem?, fot. KAPiF