Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką. Teraz nie ucichną plotki. Fanka: "To nie przypadek"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2024 13:33

Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką. Teraz nie ucichną plotki. Fanka: "To nie przypadek"

Maciej Musiał
Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF/Instagram

Już w najbliższą niedzielę rusza nowa edycja rozrywkowego programu "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie zobaczymy rzeszę gwiazd, w tym aktora młodego pokolenia, Macieja Musiała. Gwiazdor zaczął już jakiś czas temu rozpoczął intensywne przygotowania do programu. Nie obyło się bez pierwszych sensacji. Jedno zdjęcie wywołuje lawinę spekulacji!

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami". Z kim zatańczy?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tanecznego show, w którym gwiazdy sprawdzają swoje umiejętności na parkiecie. Wiosenna odsłona zapowiada ogrom emocji w związku z uczestnikami "Tańca z Gwiazdami". W najbliższą niedzielę zobaczymy, jak z choreografiami poradzą sobie m.in.: Roksana Węgiel, Maffashion, Filip Chajzer, Dagmara Kaźmierska i Maciej Musiał.

W mediach społecznościowych ujawniono już tancerzy, którzy zaopiekują się gwiazdorskimi podopiecznymi. Wiele emocji wzbudza udział Marcina Hakiela z dawną gwiazdą "Królowych życia". Sporo mówi się także o Macieju Musiale. Aktor znany z "Rodzinki.pl" będzie szkolił się pod okiem prawdziwej profesjonalistki.

Daria Syta ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski oraz udział w finale największego turnieju na świecie The International Dance Championship Rising Star w Anglii. Wspólne nagrania duetu już wywołują wiele emocji. Para świetnie się dogaduje.

Matka Musiała prowadzi biznes, który doprowadził męża Janachowskiej do milionów! A do tego wygląda jak gwiazda Hollywood To z nią spotyka się Maciej Musiał! Aktor milczy, ale wytropili ich paparazzi

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami" może liczyć na spore wsparcie

Udział młodego gwiazdora odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Pierwsze nagrania zza kulis przygotowań do "Tańca z Gwiazdami" wywołały zachwyt w internautach. Już wiadomo, że Maciej Musiał i Daria Syta będą mogli liczyć na spore wsparcie widzów.

  • Życzę wygranej. Będę trzymać mocno kciuki.
  • Można już głosować?
  • Moja para!
  • Cudowni.
  • Mam nadzieję że wygrają.
  • Jest talent!

Jeszcze przed premierą nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" Maciej Musiał wzbudził emocje w internautach zdjęciem ze sławną koleżanką. Wszyscy zwrócili uwagę na jego podkoszulek. Napis zdradza wszystko.

Maciej Musiał wywołał sensacje. Jedno zdjęcie zza kulis "Tańca z Gwiazdami" podgrzało atmosferę

Z biegiem zbliżającego się sezonu "Tańca z Gwiazdami" można zauważyć, że uczestniczy tegorocznej rywalizacji, coraz bardziej się do siebie zbliżają. Wśród celebrytów wywiązały się przyjaźnie co doskonale widać np. u Maffashion.

W jednym z jej postów zapowiadających program Polsatu nie zabrakło Macieja Musiała. Aktor zapozował z influencerką w koszulce o bardzo wymownym napisie, który z angielskiego można przetłumaczyć jako: "Kocham gorące mamuśki"… Przypomnijmy, że Maffashion doczekała się syna ze związku z Sebastianem Fabijańskim, co nie umknęło uwadze internautów.

Napis na koszulce Maćka to nie przypadek - napisała jedna z fanek pod postem Mafashion.

Internauci już mogą snuć domysły o romansie gwiazd, choć w ich przypadku raczej możemy liczyć jedynie na bliską przyjaźń. Maciej Musiał jest w szczęśliwym związku, a ciekawą koszulką pochwalił się już przy spotkaniu z serialową żoną z "Rodzinki.pl", Olgą Kalicką. Serce Maffashion też raczej nie kieruje się w stronę młodszego kolegi z "Tańca z Gwiazdami".

Maciej Musiał, Maffashion
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. Instagram
Maciej Musiał, Maffashion
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF
Maciej Musiał
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF
Maciej Musiał
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF
Maffashion
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF
Maffashion
Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką, fot. KAPiF