Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To z nią spotyka się Maciej Musiał! Aktor milczy, ale wytropili ich paparazzi
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 19.02.2024 13:55

To z nią spotyka się Maciej Musiał! Aktor milczy, ale wytropili ich paparazzi

Maciej Musiał
Maciej Musiał, fot. Instagram

Maciej Musiał od czasów “Rodzinki.pl” zyskał ogromną rozpoznawalność. Mimo tego aktor nie afiszuje się tak bardzo swoim życiem prywatnym. Udało się jednak ustalić, kim jest dziewczyna, z którą się spotyka!

Kariera zawodowa Macieja Musiała

Maciej Musiał to jeden z najbardziej popularnych aktorów młodego pokolenia, którego kariera przed kamerami rozpoczęła się już w dzieciństwie. Zadebiutował w serialach takich jak "Ojciec Mateusz" czy "Hotel po żyrafą i nosorożcem". Jednak prawdziwą sławę zdobył dzięki roli w kultowym serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcielił się w postać Tomka. 

Mimo zaledwie 28 lat posiada już imponującą filmografię. W 2016 roku otrzymał nagrodę Telekamery w kategorii "Nadzieja telewizji". Oprócz sukcesów na ekranie świetnie radzi sobie także w roli prezentera, widzowie TVP mieli okazję oglądać go jako współprowadzącego program "The Voice of Poland". Teraz fani będą mogli podziwiać go w nowej edycji programu "Tańca z Gwiazdami". Jego partnerką taneczną będzie Daria Syta. 

Jeśli chodzi zaś o kwestię partnerek życiowych, Musiał bardzo stara się ją ukrywać. Jak wyglądało na przestrzeni lat życie miłosne aktora?

Maciej Musiał pokazał się... w mini! Szpak i Kwiatkowski komentują, Rubik zazdrości Restauracja Macieja Musiała wyróżniona przez Michelin! Mało kto wiedział o jego biznesie. Dziś mówi o nim cała Polska

Związki Macieja Musiała

Młody aktor zawsze trzymał swoje emocje w ryzach. Jego najbardziej nagłośnionym związkiem do tej pory był ten z Kingą Dudą, z którym zostali przyłapani przez paparazzich w okolicy Pałacu Prezydenckiego. Później, w programie Kuby Wojewódzkiego, wyjaśnił, że stanął w obronie Kingi, kiedy dwóch nietrzeźwych mężczyzn ją zaczepiało. W międzyczasie zasugerował, że nie jest zbyt pewny w obecności kobiet – przyznał, że kiedy uczestniczył w reklamie lodów, otoczony przez 40 modelek, nie odważył się podjąć rozmowy.

Jak się pojawiły wszystkie, to się po prostu schowałem – wspominał wtedy.  

Dodatkowo pojawiały się spekulacje na temat jego związku z Miss Polski 2018, Olgą Buławą, a także finalistką 10. edycji "The Voice of Poland", Alicją Szemplińską. Media mówiły również temat jego relacji z modelką Natalią Uliasz, jednak okazało się, że była ona zaręczona z kolegą aktora.

Ponadto był kojarzony z Agnieszką Więdłochą, którą poznał na planie serialu „Czas honoru”. Z biegiem czasu jednak jasne stało się, że ich relacja była wyłącznie zawodowa, gdyż Więdłocha już wtedy była zakochana w Antonim Pawlickim, a ich uczucie było wzajemne.    

Czy aktualnie Maciej Musiał znalazł wybrankę swojego życia?

Maciej Musiał jest zakochany?

W ostatnim czasie media podawały, że Maciej Musiał spotyka się z modelką Weroniką Targońską. Sami zainteresowani nie odnieśli się w żaden sposób do tych doniesień. Jednak, co jakiś czas są wspólnie widywani w stolicy.

Wiadome jest na pewno, że Musiał z kimś się spotyka. Raz na jakiś czas wstawia bowiem zdjęcia, które pokazują, że jest w bliskiej relacji z jakąś kobietą. Żadna z fotografii nie zawierała jednak twarzy dziewczyny. Ostatnio natomiast paparazzi dostrzegli Macieja Musiała i wspomnianą wyżej Weronikę Targońską, gdy ci czule żegnali się na dworcu. 

Na jednym z nagrań, które opublikował Musiał z lodowiska, słychać kobiecy głos. Targońska również skomentowała ten post.

Te ruchy sprawiają, że czuję się słabo – napisała Targońska. 

To dlatego zaczęto spekulować, że to właśnie ona była z Musiałem na łyżwach i to jej głos słychać w tle. 

Weronika Targońska pochodzi z Gdańska i od jakiegoś czasu zajmuje się fotomodelingiem. Miała przyjemność pracować przy kampaniach takich marek jak: Born2be, Pull&Bear czy Veclaim.

Weronika Targońska, fot. Instagram
Weronika Targońska, fot. Instagram
Weronika Targońska, fot. Instagram
Weronika Targońska, fot. Instagram
Weronika Targońska, fot. Instagram
Weronika Targońska, fot. Instagram