Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Komunia syna Małgosi Kożuchowskiej. Gwiazda brylowała u boku męża
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.05.2024 11:26

Komunia syna Małgosi Kożuchowskiej. Gwiazda brylowała u boku męża

Małgorzata Kożuchowska
fot, KAPiF

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się ważnym wydarzeniem w życiu syna. W ten weekend chłopiec miał Pierwszą Komunię Świętą. Aktorka prezentowała się fantastycznie u boku męża. 

Małgorzata Kożuchowska: kariera aktorska

Małgorzata Kożuchowska należy do grona najbardziej utalentowanych i cenionych aktorek w naszym kraju. Jej pierwszy głośny film to “Kiler” oraz jego kontynuacja “Kiler-ów 2-óch”. Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola Hanny Mostowiak w ulubionym serialu telewidzów “M jak Miłość”. 

Na planie produkcji występowała w latach 2000-2011. Potem przyjęła propozycję głównej roli w formacie “Rodzinka.pl”. W postać Natalii Boskiej wcielała się od 2011 do 2020 roku. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że serial powróci na ekrany odbiorników. 

Aktorka występowała również w takich tytułach jak “Prawo Agaty”, “Druga szansa”, “Proceder”, czy “Banksterzy”. Współpracowała również z wieloma teatrami w Warszawie m.in. Komedia i IMKA. W latach 2004-2014 była etatową aktorką Teatru Narodowego. 

Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie. Pożegnała bliską osobę. Zdjęcia z pogrzebu rozdzierają serce Napad i próba porwania Kożuchowskiej. Ujawniono drastyczne szczegóły

Małgorzata Kożuchowska: rodzina

Artystka w 2008 rok poślubiła dziennikarza, Bartłomieja Wróblewskiego. Aktorka zapragnęła mieć dziecko, gdy przekroczyła już 40. rok życia. Droga Małgorzaty Kożuchowskiej do macierzyństwa była bardzo wyboista.

Czekałam na taki moment w swoim życiu, kiedy będę mogła sama przed sobą uczciwie stwierdzić: Chcę mieć dziecko, chcę być mamą. Teraz. I taki moment przyszedł, a wtedy byłam już po 40-stce. Na początku nie było łatwo. Szybko zrozumiałam, że jeśli ma się to wydarzyć, to muszę poświęcić się temu w 100 proc. I że czasu mam coraz mniej - opowiadała wywiadzie dla “Baby by Ann”. 

Małgorzacie udało się zajść w ciążę w wieku 43. lat. Musiała wtedy zrezygnować z głównej roli w spektaklu, wystawianym w Teatrze Narodowym oraz z wszelkich innych aktywności, by donosić ciążę.

Podziwiam kobiety, które muszą leżeć przez całą ciążę. Pamiętam ten moment, kiedy mówiłam swojemu lekarzowi: Rozumiem, że mam leżeć, ale chyba z psami do ogrodu to mogę wyjść? Usłyszałam: Proszę Pani, Pani ma leżeć w pozycji horyzontalnej, a wstawać proszę bardzo ostrożnie i tylko wtedy, jeżeli rzeczywiście jest taka potrzeba. Posiłki raczej też należy jeść w pozycji półleżącej. Dopiero wtedy dotarła do mnie powaga sytuacji, w jakiej się znalazłam - zdradziła.

W październiku 2014 roku Kożuchowska i jej mąż doczekali się zdrowego syna, któremu dali imiona Jan Franciszek. 

Komunia synka Małgorzaty Kożuchowskiej

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jan Franciszek przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Ważna dla niego uroczystość odbyła się w sobotę 18 maja. Aktorka pochwaliła się zdjęciem przed mszą w kościele. 

Artystka zrobiła sobie selfie z samochodu. Na fotografii ma założone okulary przeciwsłoneczne, ułożone włosy oraz dostrzegalna jest u niej bluzka, bądź góra sukienki w białym kolorze i niebieskie kropki. Do zdjęcia dodała napis:

Dzisiaj ważny dzień!

Nie wyjaśniła wtedy, co ma na myśli. Teraz już wiadomo, że chodziło o komunie jej 10-letniego syna, Jana. Aktorka prezentowała się fantastycznie w eleganckiej kreacji, tak samo jak jej mąż, Bartłomiej Wróblewski. 

Małgorzata Kożuchowska, fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska, fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska z synem, fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska z synem, fot. Instagram