Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska sporo przytyła. Większa o ponad 20 kilo pokazała się na salonach. Teraz mówi o problemach z wagą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.02.2024 14:23

Małgorzata Kożuchowska sporo przytyła. Większa o ponad 20 kilo pokazała się na salonach. Teraz mówi o problemach z wagą

Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska kreowana jest przez media jako gwiazda o idealnej prezencji, łącząca w sobie tradycję i nowoczesność. Sama aktorka nie zwraca jednak uwagi na szufladkowanie i stara się być po prostu sobą. Niedawno opowiedziała o tym, jak doszło do tego, że znacznie przybrała na wadze.

Małgorzata Kożuchowska. Styl, piękno i forma

Małgorzata Kożuchowska to jedna z ulubionych aktorek Polek i Polaków. Aktorka zyskała popularność dzięki występom w serii “Kiler” Juliusza Machulskiego, a wkrótce później w hitowym serialu TVP “M jak miłość”.

Zawsze uśmiechnięta i ubrana odpowiednio do okazji, sprawiała wrażenie kobiety idealnej, którą za wzór brały sobie tysiące fanek w całej Polsce. Sama dbała o formę, jednak jak podkreślała, zawdzięcza ją przede wszystkim dobrym genom odziedziczonym po rodzicach.

Okazuje się jednak, że nawet Małgorzata Kożuchowska potrafi być wobec siebie krytyczna. W rozmowie z Interią artystka przyznała, że czuła się ze sobą bardzo źle, gdy przytyła ponad 20 kilogramów.

Co za widok! Małgorzata Kożuchowska pokazała się tak, jak ją Bóg stworzył. "Sama siebie nie poznaję" Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Przerwała milczenie

Małgorzata Kożuchowska przybrała na wadze

Małgorzata Kożuchowska od 15 lat jest żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Niecałe pięć lat po ślubie para zdecydowała się na dziecko. Wkrótce na świecie pojawiła się ich pociecha: syn Jan Franciszek.

Wspomniany okres to również udział gwiazdy w przebojowym serialu “Rodzinka.pl”, który szybko zjednał sobie liczne grono fanów i wypromował wielu młodych aktorów. Po narodzinach dziecka, artystka zdecydowała się na powrót do pracy na planie.

W wywiadzie z Interią Małgorzata Kożuchowska nie kryła, że czuła się bardzo źle i nie chodzi tu bynajmniej o fizyczne dolegliwości. Gwiazda nie mogła pogodzić się z tym, jak bardzo przytyła.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o przybraniu na wadze

Małgorzata Kożuchowska wyjawiła, że w ciąży przytyła 24 kg. Po powrocie do pracy nie mogła pozwolić sobie jednak na żaden trening, gdyż musiała zajmować się swoim ukochanym synkiem.

Kiedy Jaś miał trzy miesiące, musiałam wrócić do pracy do "Rodzinki.pl", stanąć przed kamerą, ale też na ściankach, podczas różnych konferencji prasowych i ramówek. I nie czułam się dobrze w rozmiarze, który wtedy miałam. Starałam się coś z tym zrobić, ale karmiłam dziecko, więc wiedziałam, że nie mogę być na żadnej restrykcyjnej diecie, a na jakieś ćwiczenia nie miałam czasu, bo większość dnia spędzałam na planie, a kiedy byłam w domu, chciałam zajmować się dzieckiem - wyznała aktorka.

Przez trudny okres Małgorzata Kożuchowska przechodziła z nadzieją, że wkrótce uda jej się powrócić do pełnej formy sprzed ciąży. I jak się wkrótce okazało - miała rację.

Było to trudne, ale zdawałam sobie sprawę, że tu pomoże mi tylko czas, że po prostu mój organizm musi przez to przejść i w pewnym momencie wróci do normy. Rzeczywiście, po roku, półtora roku, tak się stało - wspominała artystka.

Zdjęcia z czasów, o których opowiedziała Małgorzata, możecie zobaczyć poniżej.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska w czasach, gdy przytyła, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska w czasach, gdy przytyła, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska w czasach, gdy przytyła, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska obecnie, fot. AKPA

Źródło: interia.pl