Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry. Mało kto wie, że też zrobiły oszałamiające kariery
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.10.2023 12:25

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry. Mało kto wie, że też zrobiły oszałamiające kariery

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry, fot. KAPiF; instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry, fot. KAPiF; instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zamieściła w mediach społecznościowych cudowną fotografię, na której widzimy ją u boku sióstr. Niewielu fanów wie, czym zajmuje się rodzeństwo popularnej aktorki.

Małgorzata Kożuchowska na wyjątkowym przyjęciu

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazdę, która przez lata cieszyła widzów rolą Hanki Mostowiak w serialu “M jak miłość" ostatnio podziwiać mogliśmy m.in. w “Chłopach”, gdzie ukazała swój kunszt wcielając się w postać Organiściny.

Obserwując media społecznościowe gwiazdy, łatwo można dojść do wniosku, że dużą rolę w jej życiu pełni rodzina. Artystka kilkukrotnie prezentowała fanom swoją mamę, a ostatnio zagościła na wyjątkowym przyjęciu ku jej czci.

Małgorzata Kożuchowska (1).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Rodzinna impreza u Małgorzaty Kożuchowskiej. Pokazała nie tylko mamę. Ma piękne siostry! Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem. Jan Franciszek ma już 9 lat. Ale wyrósł!

Małgorzata Kożuchowska pokazała siostry

Przyjęcie to nie byle jakie, bo zorganizowane z okazji 80. urodzin mamy Małgorzaty Kożuchowskiej. Z tej okazji oprócz samej aktorki, u boku rodzicielki świętowały również jej dwie pozostałe córki.

Hanna i Maja, bo o nich mowa, zapozowały wraz ze sławną siostrą oraz matką do pięknej fotografii, którą wkrótce później gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że nie jest ona jedyną członkinią swojej rodziny, która może pochwalić się wspaniałą karierą.

Małgorzata Kożuchowska (5).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF

Czym zajmują się siostry Małgorzaty Kożuchowskiej?

Maja, podobnie jak Małgorzata Kożuchowska, związana jest z mediami, choć w zgoła inny sposób niż aktorka. Prowadzi bowiem bloga o tematyce lifestyle'owej, który cieszy się niemałą popularnością. Opowiada na nim o modzie, trendach i stylu życia we Francji, w której mieszka na co dzień.

Pasją Hanny jest natomiast architektura - w tym kierunku się kształciła, a dziś spełnia się zawodowo, mieszkając w Poznaniu. Ma synka Szymona, która jest jej istnym oczkiem w głowie.

Małgorzata Kożuchowska (2).png
Małgorzata Kożuchowska z mamą i siostrami, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska (4).png
Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają, fot. instagram.com/majkakozuchowska
Małgorzata Kożuchowska (3).png
Małgorzata Kożuchowska z siostrą Hanną, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Gala”