Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji, a u jej boku... Nie uwierzycie z kim się pojawiła!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.09.2023 08:08

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji, a u jej boku... Nie uwierzycie z kim się pojawiła!

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska ze znaną Polką w Wenecji, fot. KAPiF/instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska zjawiła się na prestiżowym festiwalu w Wenecji jako jedna z polskich reprezentantek. Na czerwonym dywanie zachwyciła kreacją niczym światowa gwiazda kina. To jednak niejedyne zaskoczenie. Zobaczcie, z kim udało jej się spotkać.

Polskie filmy na Festiwalu Filmowym w Wenecji

W tym roku odbywa się jubileuszowy 80. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Przy Oscarach i Cannes jest to jedno z bardziej prestiżowych wydarzeń na świecie. Tym razem wśród listy gości nie zabrakło znanych Polaków.

O główną statuetkę Złotego Lwa powalczą aż dwie rodzime propozycje: "Zielona granica" Agnieszki Holland oraz "Kobieta z..." Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Na czerwonym dywanie miały już szansę pokazać się także gwiazdy polskiego kina. Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie zapadnie w pamięć międzynarodowym mediom.

Wiemy, z kim spotyka się syn Krzysztofa Ibisza. To ceniona aktorka, ich wspólne zdjęcia obiegły sieć

Małgorzata Kożuchowska na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Nie od dziś wiadomo, że aktorka z perfekcją dobiera stylizacje podczas medialnych wystąpień. Tym razem miała przed sobą międzynarodową publiczność, co potęgowało oczekiwania. Na szczęście Małgorzata Kożuchowska stanęła na wysokości zadania.

W Wenecji pokazała się w zwiewnej lawendowej sukni z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem. Do niej dobrała małą białą torebkę, delikatny makijaż oraz upięła blond włosy. W takim wydaniu prezentowała się niczym światowa gwiazda. Nic dziwnego, że przyciągnęła wzrok innych sław.

Małgorzata Kożuchowska.png
Małgorzata Kożuchowska ze znaną Polką w Wenecji, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Małgorzata Kożuchowska (9).jpg
Małgorzata Kożuchowska ze znaną Polką w Wenecji, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Małgorzata Kożuchowska (3).png
Małgorzata Kożuchowska ze znaną Polką w Wenecji, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Małgorzata Kożuchowska (2).png
Małgorzata Kożuchowska ze znaną Polką w Wenecji, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z inną znaną Polką. Takiego duetu mało kto by się spodziewał.

Małgorzata Kożuchowska z Anną Lewandowską na festiwalu w Wenecji

Na słynnym festiwalu pojawiła się także ukochana Roberta Lewandowskiego. Gwiazdy miały nawet okazję spotkać się na krótkiej pogawędce. W mediach społecznościowych Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się urocze zdjęcie u boku Anny Lewandowskiej.

Obie postanowiły przesłać internautom buziaki. Już na pierwszy rzut oka widać, że gwiazdy czują się doskonale w swoim towarzystwie. Czy zapowiada nam się nowa przyjaźń w polskim show-biznesie? Liczymy na rozwój znajomości przed publicznością w Wenecji.

Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska.jpg
Małgorzata Kożuchowska z Anną Lewandowską w Wenecji, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/